Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltottak, van az ismerőseitek...

Oltottak, van az ismerőseitek között, akik "oltásellenes"-ek voltak, de nagyon megszenvedték a fertőzést? Volt, aki azután is konteozott?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 23:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
56%
Van egy pár
2021. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
38%
Igen, meghalt.
2021. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Akik azt vallották, mint ők, utána nem változott az oltáshoz való viszonyulásuk?
2021. dec. 14. 23:13
 4/36 anonim ***** válasza:
62%

Vannak, illetve voltak. Szerencsére mind túlélték, és beoltatták magukat. Nagyon kussolnak, most cicás, meg, kutyukás videókat posztolnak. Az egyiknél rákérdeztem, hogy most akkor mi is van? Eddig Görény videók sorban, aztán covid osztály csővel az orrában, utána oltás, most meg nyuszik, hogy van ez? Az oltástól nyuszivá vált?

Blockolt :D

A másik kettő sem konteózik tovább, de nem is b4sztatnak a hülyeségeikkel...

2021. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nekem az összes röhögött rajtam miután átment rajtuk a covid. Most már én sem veszem fel a 3. oltást. Innentől, teljesen hidegen hagy ki mit mond.
2021. dec. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
47%
De gázak az ilyenek, mint amit a #4 ír..
2021. dec. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
56%
Ja, tényleg elég gáz #4-es. Gondolom, ő a kérdező egy másik reg alatt. :D
2021. dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
48%

Már háromszor volt kovidos, nagyon megszenvedte, főleg a harmadik menetet, azóta is teli van szövődményekkel, az egészsége már soha nem lesz a régi. Ennek ellenére továbbra is nyomja hogy ő nem oltat mert az új világrend meg az 5G, meg mit tudom én milyen tévképzetei vannak még.

Nemsokára fizetés nélküli szabira küldik, azt mondta hogy neki azt is megéri ha a gyerekének nem lesz mit enni adnia, de akkor sem oltat mert a szabadsága fontosabb mint bármi (akár a gyerek jóléténél is fontosabb). Vicces mikor a szabadságról papol miközben én oltottként havonta többször megyek külföldre csak úgy szórakozásból, ő meg el sem hagyhatja az országot, pedig ő volt a legnagyobb utazó a környezetemben.

2021. dec. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
70%
Milyen konteókról van szó, mert az sem mindegy. Ugyan én oltott vagyok, felvettem a 3.-at is, de ez a great resetes dolog tényleg igaz! Én azt tartom gáznak, aki a valóságot konteónak hiszi és az oltatlanokat hülyének.
2021. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem a kérdező. A kérdés oltottaknak szól, lehet elmenni.
2021. dec. 14. 23:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!