Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltottak, van az ismerőseitek...

Oltottak, van az ismerőseitek között, akik "oltásellenes"-ek voltak, de nagyon megszenvedték a fertőzést? Volt, aki azután is konteozott?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 23:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Két kolléganőm is oltásellenes. Az egyik elkapta a vírust, szerencsére nincs különösebb baja (azon kívül, hogy volt láza és jó ideje nem érez szagokat és ízeket). Nem hiszem, hogy változott a véleményük, sőt, inkább őt szerintem megerősítette, hogy "ja, ez csak ennyi?", és "legalább így akkor megvan a védettségem".


Nem akartam a körükben hozzászólni, bízom benne, hogy jól lesznek, és nem lesz semmi bajuk, felnőtt okos emberek.

2021. dec. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
79%
Egyik oltatlan ismerősömnek sem voltak megfázásnál komolyabb tünetei miután elkapták a vírust. És egyikük sem konteózik, legalábbis fb-n és élőben sincsenek gődényes meg hasonló megnyilvánulásaik. Nem értem a kettő hogy függ össze, inkább akik 3 havonta lövetik magukat azok szoktak ilyen debil kereteket gyártani a profilképükhöz, hogy 4x vaccinated 🤡🤡
2021. dec. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat, volt 2-3.
2021. dec. 15. 13:57
 24/36 anonim ***** válasza:
76%
Nincs ilyen. Még nagyon kovidost se tudok. Oltott viszont van több is. Van aki sajnos már nem él, van aki nagyon beteg lett, több mint fél év volt, mire úgy ahogy helyre jött és vannak még mások is. Mi se kaptuk el oktatlanul, pedig jövünk megyünk.
2021. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
76%

Akkor hallgattassék meg a másik oldal is.

Oltatlan kollégám vitte haza egy hónapja munkából a másik kollégát, aki elég rosszul volt. Másnap kiderült, hogy covid. 1 hétig volt eléggé beteg, 2 pfizert kapott 4 hónapja.

Oltatlan kollégának semmi baja nem volt és azóta sem, pedig 1 órát voltak egy légtérben (autó), elég közel.


Ezt oltottként írom. És nem egy ilyen esetet tudok, ahol azért annyira nem védett a hiperszuper oltás. Ami nem gond. Csak ne legyen kötelező ezek után. Vegye fel, aki akarja, az infuenza sem kötelező.

2021. dec. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
40%
Oltott vagyok (bár kényszerből) és kérlek szépen egy sincs akinek bármi balya lett volna sőt aki el is kapta az 5 napig volt kicsit beteg kb olyan volt mint egy megfázás
2021. dec. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
56%
En es a baratom. De mi csak nem akarunk oltakozni. Atestunk a betegsegen mint egy teli nathan es csumi, vedettebb vagyok mint nehany oltott. Es ezutan se leszunk beoltva. 😃
2021. dec. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
37%
27 legyetek rá büszkék. Retardok
2021. dec. 17. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
31%
Ja ti aztán rohadt okosak vagytok úgy az első 5
2021. dec. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
47%
28, mi közöd ahhoz hogy en mit csinalok? 😃 majd megnézzük hogy par ev mulva mit csinal veletek a nagy oltás.
2021. dec. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!