Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltottak, van az ismerőseitek...

Oltottak, van az ismerőseitek között, akik "oltásellenes"-ek voltak, de nagyon megszenvedték a fertőzést? Volt, aki azután is konteozott?

Figyelt kérdés

2021. dec. 14. 23:03
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
39%
Nekem 320 ilyen ismerősöm volt, nagy része kolléga. Mind nagyon szenvedtek, és megbánták hogy nem oltatták be magukat. Az oltott ismerőseimnek semmilyen szövődménye nem lett, ez az oltás tényleg olyan mint a golyóálló páncél.
2021. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
88%

Háromszor? :o Milyen helyen dolgozik? Én voltam beteg, és kb 10 hónapra rá utaztam egy munkatárssal órákat, aki másnap reggel kapta meg a pozitív pcr eredményt, mégsem kaptam el, pedig akkor még nem voltam oltva. Akinek ilyen rossz az immunrendszere, annak azért kéne oltatni..

Én feleslegesnek gondoltam, átestem rajta, egy délután volt 38,5 lázam, pedig túlsúlyos voltam még akkor és a szívem is gyengébb. Azóta sem normalizálódott a szaglásom, de ez a legkevesebb. Nagyon jó az immunrendszerem szerencsére. De beoltattam magam mert pl itt, ahol élek, már egy csomag zoknit sem vehetek a boltban, ha nem vagyok oltott (vagy gyógyult), se fodrász, semmi.. és én is ráuntam a folyamatos tesztelgetésre, meg, hogy utazni sem lehet normálisan. Bízok most is az immunrendszeremben.

2021. dec. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
77%
Na, ismét egy uszító kérdés. Mi a francnak kell az oltatlanokat cseszegetni? Nem unjátok még? Emberek vagyunk! Ne bélyegezz meg senkit, akár beadatta az oltást, akár nem! A vírus nem tűnik el oltással, ha nem vetted volna észre! Anyám most halt meg, 3 oltással "covidban", holott oltás után lett rosszul és az orvos is megerősített benne, hogy az oltás miatt, köze nem volt a covidhoz! De ja, szapuljuk együtt az oltatlanokat, mer az olyan menő. 👍
2021. dec. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
44%
12, kormányhivatalban dolgozik, ügyfelezik. Ott aztán bárkitől elkaphatja, annyi emberrel találkozik naponta.
2021. dec. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Milyen uszító kérdés? Benne van, hogy oltottaktól szeretnék tapasztalatokat.
2021. dec. 15. 00:19
 16/36 anonim ***** válasza:
76%
De ha az oltatlanokról kérdezel, akkor miért az oltottakat kérdezed??? Így ugyanolyan uszító, mint az összes többi ilyen jellegű kérdés!
2021. dec. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
28%

18, tehát azt sem kérdezhetné meg a gyerektelenektől hogy mit gondolnak a gyerekesekről, vagy fordítva? Azt sem kérdezheti meg hogy akiknek nincs jogsija azok mit gondolnak a buszsofőrökről, vagy épp a buszsofőröktől hogy mit gondolnak azokról akiknek nincs jogsija? Lehetne sorolni a végtelenségig.

Tipikus hogy az oltásellenesek nem fogadják el hogy másnak más a véleménye. Sőt, szerintetek az oltottaknak egyáltalán ne is legyen véleménye, ugye?

Ha ti folyamatosan birkázhatjátok meg bohócozhatjátok az oltottakat, akkor egy oltott meg hadd osszon már meg egy-két saját tapasztalatot és sztorit a környezetéből. Ha nem tetszik, akkor találsz a kérdésnél egy kis x-et, megnyomod és nem dobja fel többé a válaszokat.

2021. dec. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
71%
#19 Te mi a francról beszélsz? Oltott vagyok! De az már nekem is sok, ami itt az oldalon, meg úgy általánosságban folyik! Mi a fsznak kell egyfolytában feszkót csinálni? Ha én megkérdezlek egy sorozatgyilkos gondolkodásáról, akkor azt fogod elmondani, amit valóban gondolnak, vagy azt, amit te gondolsz, hogy gondolnak? Hol bonyolult ez számodra?
2021. dec. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
0%
#16 Igen, azt gondolom. Mint ahogyan Csollány oltottságával hazudoznak, miközben a lélegeztetőn van. Mondani mindent lehet, és ráadásul következmények nélkül. Az egyiknek sem számít, hogy mások belehalnak ebbe a baromságba. Csollány pont abban haldoklik, hogy elhitte az ilyen hazugságokat. Nem hinném, hogy lejön a gépről élve, és a hazudozók is erre számitanak (na, ez az undorító!),de őszintén kívánom, hogy gyógyuljon meg! Ennek egy mellékága lenne, hogy dr.Hahota(sic!) arcába köphetne, meg az olyanokéba, akiknek semmi nem szent.
2021. dec. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
35%
Két ilyen ember jut eszembe és egyik sem változtatott az álláspontján. :( Ötvenes és hatvanas korosztály. Van aki egyszerűen nem meggyőzhető
2021. dec. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!