Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok! Ez szempont?

Oltatlanok! Ez szempont?

Figyelt kérdés

Létrejött egy randialkalmazás direkt oltatlanoknak.

A kérdésem az lenne, hogy.. ez miért szempont randizáskor? Van olyan, hogy tetszik valaki, de inkább nem akarsz tőle semmit, mert oltott? Vagy mi lehet az oka, hogy az oltottakat kizárjá(to)k a párkeresésből?


Nyilván lesz aki azt mondja, hogy ez hülyeség, ő nem veszi figyelembe. A kérdés ebben az esetben nem hozzá szólt. Az app létrejött, szóval igény az van rá, és egyértelműen az oltatlanok részéről (hacak nem csinált egy oltott az oltatlanoknak ilyet, hogy oda küldje őketXD de na).

Szóval azon oltatlanok válaszát várom, akik ebben látnak rációt.

Oltottak ha lehet ne szóljanak közbe.



2021. dec. 15. 14:18
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%
Viszont olyan társkereső létezik, ami kizárólag vallásos embereknek van. Ez is egy olyan megosztó téma mint az oltás, keveseknek sikerül ekkora ellentéteket áthidalni, mert ezek a dolgok mélyen gyökerező elvek.
2021. dec. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
20%
#10 Nálad magasabbal nem? A cigarettát megértem, mert bűzlenek, aki igényesebb kicsit is annak nincs hozzájuk gusztusa. De a magasság? Önbizalmad nemigen van rendben ugye?
2021. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez már ilyen úri huncutság, olyanoknak, akik már jódolgukban(könnyen találnak párt) nem tudnak mit kitalálni.

Ha! Egyáltalán komolyabban szóba állna velem egy nő aki tetszik, hol érdekelne engem, hogy van-e oltása, vagy nincs. Örülnék, hogy akad valami.

2021. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Öhm, na, előfordul, hogy táncolok nővel, akkor olyan hülyén érzem, ha felfelé kell nézni na:D Meg nekem az alacsonyabbak inkább bejönnek, mint a mgasak. De igazad van, vszeg ha szembejön az utcán életem nője, pont leszrom milyen magas:D


A vallási dolog is érthető, ott dogmatikusan erre van terelve az ember, hogy csak hitében egyezővel házasodjon. Érthető is.


De ez arra mutat rá, hogy ez az oltás-nemoltás dolog mennyire hitkérdéssé vált. Mondanám, hogy ami tényszerűen követhető, mint például, hogy a Föld gömbölyű, arról nincs ilyen vita, dehát..... meh:D

Itt meg bezavar, hogy kevés infó áll rendelkezésre, senki nem tudja igazán a tutit.. úgyhogy midnenki csak hisz. De hogy emberek ennyire megkülönbözzenek rajta, az engem elképeszt.

2021. dec. 15. 21:22
 15/35 anonim ***** válasza:
57%

Nekem szempont, hogy oltatlan legyen a lány.

Felsorolok pár okot, ami eszembejut hírtelen:

- ha gyerekünk lesz később, milyen baja származhat egy hosszú távon nem tesztelt oltástól, amiről egyre durvább dolgok derülnek ki. Lehet -e így egyáltalán gyereke a nőne? A gyerek milyen rendellenességgel fog megszületni? Nem lesz bármilyen genetikai hibája?

- szeretném ha a párom jó immunrendszerrel rendelkezne, figyelne azért az egészségére, ne legyen megvezethető, ne engedjen zsarolásnak, álljon ki a maga igazáért, GONDOLKODJON, ne csak elhigyjen mindent, amit hall

- nem szeretném hogy vérrögei, szívbaja legyen a páromnak később

- oltás utáni időszakban ha kifelé is terjeszt tüskefehérjéket, akkor az sem egy túl pozitív dolog (shedding)

- milyen egyéb betegségeket okozhat még hosszú távon a páromnál az oltás, amit el lehetett volna kerülni azzal, hogy nem adatja be?

- szeretném ha bízna a saját immunrendszerében a párom

- ha belegondolt, hogy fiatalon 0,01% a halálozási arány, akkor miért adat be egy ilyen semmirekellő betegségre magának vakcinát?

- szeretem a spirituálisabb beállítottságú lányokat.

- tetszik ha egy lány oltásellenes, mint én

2021. dec. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Hű, hát dolgok amik eszembe se jutnak, ha párt keresek: a leendő utódunk genetikája:D

Meg azért a felsoroltak közül elég kevésre garancia az oltatlanság.

De kinek mi, köszönöm a választ 15ös, megy a zöld!

2021. dec. 16. 00:00
 17/35 anonim ***** válasza:
39%
Én oltottként jobban örülök, ha a tudományban bízó ember lenne a leendő férjem, aki el szeretné kerülni a többhetes kőkemény betegséget és a poszt-COVID lehetőségét.
2021. dec. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
60%
én az előzőhöz képest pont hogy oltatlanként akarok olyan nőt, aki áltudományok helyett igazi tudománynak hit és tudja, mekkora vakcinaholokauszt zajlik éppen a világban
2021. dec. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Hm

És ti, pl 15-17-18, akiknek párválasztáskor ezek szerint ennyire befolyásoló tényező ez az ideológia.

Más ideológiákat is szem előtt tartotok párválasztáskor? Ha igen, mit?

2021. dec. 16. 09:13
 20/35 anonim ***** válasza:
53%

Facebook társkeresőn láttam olyan nő adatlaphát, amin a következő szerepelt: "covid rettegők, oltottak kocc!"


Pedig ránézésre olyan értelmesnek tűnt...


Az indokán viszont sírva röhögtem.

2021. dec. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!