Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Oltatlanok! Ez szempont?

Oltatlanok! Ez szempont?

Figyelt kérdés

Létrejött egy randialkalmazás direkt oltatlanoknak.

A kérdésem az lenne, hogy.. ez miért szempont randizáskor? Van olyan, hogy tetszik valaki, de inkább nem akarsz tőle semmit, mert oltott? Vagy mi lehet az oka, hogy az oltottakat kizárjá(to)k a párkeresésből?


Nyilván lesz aki azt mondja, hogy ez hülyeség, ő nem veszi figyelembe. A kérdés ebben az esetben nem hozzá szólt. Az app létrejött, szóval igény az van rá, és egyértelműen az oltatlanok részéről (hacak nem csinált egy oltott az oltatlanoknak ilyet, hogy oda küldje őketXD de na).

Szóval azon oltatlanok válaszát várom, akik ebben látnak rációt.

Oltottak ha lehet ne szóljanak közbe.



2021. dec. 15. 14:18
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
32%
Még azt tartom szem előtt, hogy legyen vékony :) szép arc, kedves szemek, jó kisugárzás, lehessen vele jókat beszélgetni. Még talán az fontos, hogy ne legyen elvakult lmbtq lobbista. Legyenek közös érdeklődési körök is és nem muszáj mindenben egyetérteni, de azért jó, ha fontos dolgokban többnyire hasonló az értékrendünk. Egészséges életmód, egyenrangú párkapcsolat, stb. (Oltatlan 29F)
2021. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
72%
15-ös nagyon ügyesen összefoglaltad. Az oltás már olyan, mint a vallás, csak hinni lehet benne, mert nem tudjuk a tutit. A média állandó agymosása hát az emberek nagy többségére, ezért oltakoznak, sőt az 5 éves gyerekét is feláldozza a háttérhatalom oltárán. Gondolkodj: miért nem kötelező a parlamenti képviselőknek az oltakozás? Ezzel azt hiszem minden gondolkodó ember megérti, mi van a háttérben.
2021. dec. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon fújjátok ezt az agymosott szöveget, közben meg ponthogy ti vagytok az agymosottak, hogy idióta konteóknak hisztek.

Nem az a baj hogy nem oltakoztok, hanem az indokok nevetségesek. Ha valaki azt mondja hogy egyszerűen nem szeretné, teljesen megértem, ő dolga. De mikor már bejön a képbe, hogy időzített méreg, népirtás, Bill gécc, stb, az már a nevetséges kategória :D

2021. dec. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
22, a hitkérdés ugyanúgy vonatkozik az oltásellenesekre is.. Semmiben em jobb egyik fél a másiknál, pusztán az egyik ezt hiszi, a másik azt hiszi. TUdni meg egyik sem tud semmit, max tudni vél, ami talán rosszabb a hitnél.
2021. dec. 16. 15:50
 25/35 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ. Ha valaki kényszeről oltatott, azzal randiznék, de ha valaki olyan sötét birka, hogy retteget a vírustól és ezért oltatta be magát, az szóba sem jöhetne.
2021. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
81%
#23: Hidd el ilyenek kevesen vannak. Én például azért nem oltakozom, mert túl sok az ellentmondás, a sumákolás a statisztikahamisítás és a zsarolás. Egyszerűen bűzlik ez az egész.
2021. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
26-os esetleg te lány vagy? 😊
2021. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
94%
Elmebeteg világ, üdv 2021-ben...
2021. dec. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
56%

Engem nem zavar, én oltatlan vagyok, de tegnap dugtam az oltott lány haverommal, ő 23 éves egyetemista én 29 gépészmérnök, dolgozó ember.


Mindenkinek saját döntése, én márciusban átestem a koronán, nem volt rossz állapotom, így nem is tartom szükségesnek az oltást, mert azóta is 450 U/ml körül vannak még az antitestjeim.

2021. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
42%
Remélem aki vakcina alapján választ párt, hogy oltott vagy nem oltott az egyedül éli le az életét is... szar emberek!
2021. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!