Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az oka a két oldal verbális...

Mi az oka a két oldal verbális harcának (oltásellenesek-oltottak)? Nem gyerekes? Mi lenne, ha olykor valótlan dolgok mondogatása helyett "ráhagynánk" a másik oldalra? Külföldön is ez megy?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 09:05
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
84%

A társadalom megosztása a lényeg, ki van ez találva.

De vajon ki lesz a befutó, aki profitálni fog belőle?

Azért annak aki beoltatta magát üzenem, hogy bármennyire is szeretné, nem fogja a szabadságát visszakapni, még 100%-os átoltottság mellett sem, persze álmodozni szabad.

Jönnek majd az újabbnál újabb kifogások, hogy ugyan miért kell a veszélyhelyzeti kományzást hosszabbítani.

Azért az is egy tény, hogy minden egyes hullámnál egyre több ember fog magához térni.

Lehet lepontozni, már úgyis megszoktam!

2021. dec. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
23%
Oltott vagyok, nincs korlátozva a szabadságom, oda megyek ahova akarok, azt csinálok amit akarok a 4. Hullám közepén.
2021. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
57%
Csak úgy kíváncsiságból, ez a kérdés milyen célból lett kiírva? És vajon egy oltásfanatikus vagy egy oltásellenes írta ki? Az is érdekelne hogy az összes eddigi válasz közük mennyi a kérdezőé csak más reg alatt.
2021. dec. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonymousreview60 ***** válasza:
15%

#5:

"1. nem kötelesség" Csak morálisan, törvényileg nem az.

"2 az oltás nem véd" A kórházi i ellátásra szoruló Covid fertőzöttek 2/3-a oltatlan.

"3. nem emiatt vannak korlátozások" Hanem mi miatt? Ja, persze, Soros.

"4. nem érzelmi alapon nem kérik az oltást, hanem logikai, józan ész és tudományos érvek együttese miatt." Mik a számok, amik miatt nem kérik?

2021. dec. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
83%

15. Te ezeket tényleg komolyan gondolod? Mert ha igen, csak sajnálni tudlak.

A kilúgozott agy tökéletes példája vagy. Nem bántás, de a hozzád hasonló emberek miatt tartunk itt ahol most, nem az oltatlanok miatt...

2021. dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
16%
15 hagyd őket , galambbal se sakkozunk.
2021. dec. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
87%
#16 Ezek mentálisan olyanok mint az elvakult vallásfanatikusok. Ha tehetnék máglyára küldenének mint a középkorban. Szociopata, pszichopata emberekkel nem lehet mit kezdeni, csak vesztegeted az energiád.
2021. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
7%
ezek az oltatlanok
2021. dec. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
82%

Ami miatt oltatlan vagyok:


1. átestem a fertőzésen és immunizálódtam. Rusvai Miklós már ország-világ előtt kijelentette, hogy aki átesett, annak felesleges volt beoltatni magát, az oltás nem ad nyálkahártya immunitást, tehát a fertőzés ad valós védettséget és a vírus itt marad, elkapja mindenki akkor is ha 25x lesz oltva.


2. ezt az oltásfanatikus birkák nem értik meg


3. az oltástól közvetlenül is meg lehet halni, ami lehet nagyságrenddel kisebb, mint egy idős ember halála a vírus miatt, ugyanakkor nem szeretnék a százezerből az egyik én lenni vagy a gyerekem, családtagom.


4. ha immunizálódtam oltás nélkül, akkor ez azt jelentette, hogy jó az immunitásom vagyis oltás nélkül lazán lerendeztem ezt a vírust.


5. általában sem szoktam beteg lenni és nem féltem, első perctől azon voltam, hogy legyen túl rajta még az elején és kapjam el.


6. sikerült a cél, azóta csak mozizok, hogy a sok birka még most is oltás után sorakozik bégetve, pedig nagy részük már átesett rajta és felesleges nekik ez a méreginjekció.


7. akkor se oltatnám be magam, ha bárki fejre állna, leszarom a sok dagadt, fotelhuszárt, aki nem volt képes tenni az előző évtizedekben az egészségéért és elkúrta az immunrendszerét meg a szerveit! Megérdemli! Ne a tenger közepén kapálózzon, mikor már a part nagyon messze... előbb kéne gondolkodni, hogy nem szedek össze 3-4-5 alapbetegséget, hogy egy piti vírus leromboljon a földig.


8. mindenki saját maga életének a kovácsa, semmi közöm máséhoz, nem érdekel a társadalom, alapból utálom az embereket.


9. felőlem oltassa magát 200x, de engem hagyjon békén a hülyeségeivel, agymenéseivel!


10. covidmentes életet élek, leszarom a vírust, azért van az oltás, hogy szúrassa be ha fosik a pics@!

2021. dec. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
95%
Nem lenne harc ha az oltatlanokat nem kenyszeritenek es vadolnak. Nem lenne vita ha az oltatlanokra nem uszitanak a kormany sot a mainstream media is ide alacsonyodik. Szolni kene az oltottaknak, hogy pofa sulyba es maris megszunne minden vita.
2021. dec. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!