Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi az oka a két oldal verbális...

Mi az oka a két oldal verbális harcának (oltásellenesek-oltottak)? Nem gyerekes? Mi lenne, ha olykor valótlan dolgok mondogatása helyett "ráhagynánk" a másik oldalra? Külföldön is ez megy?

Figyelt kérdés

2021. dec. 18. 09:05
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
94%

30


Rusvai Miklós megmondta, aki átesett annak felesleges beoltatnia magát, mert nyálkahártya immunitása van így kevés vírust ad át, ellenben az oltottak, akiknek nincs és özönlik a pofájukból a vírus... na?

2021. dec. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
10%
ezért nem a csőcselék van hatalmon..
2021. dec. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
6%
Latszik, hogy az oltatlanok rettegnek, folyamatosan a tv-t bámulják, azért tudjak, ha ruszvai pukizik egyet, már egyből írnak ide. Önálló gondolatuk nincs, hogy is lenne 30-as iq-val
2021. dec. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze, hogy nem tetszik most neked, hogy valaki leírta az igazat, most megy mindjart a személyeskedés meg az árványkodás :) tipik gyk-sproli reakció, köszönjük
2021. dec. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
79%
39 amit leírtál, az a te véleményed. Semmi köze az igazsághoz.
2021. dec. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
63%
Ne veszekedjetek mar ez olyan gyerekes, eldontom a vitat en partatlan vagyok. Az oltottak szektas birkak es pont. A vitat berekesztem.
2021. dec. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
39 :D ennyit töröltek már?
2021. dec. 18. 14:51
 38/41 anonim ***** válasza:
97%
37. A jelenthetős néni áldásos tevékenysége. Egy igazi tiszta lelkű, jóindulatú ember lehet a való életben is. Gondolom, már az összes szomszédját feljelentette... XD
2021. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
96%

[link]


Akkor itt egy tudományos kimutatás egy tudós orvostól. Miszerint a gyermekekre háromszor veszélyesebb, halálosabb az oltás, mint maga a vírus.

2021. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
96%

A #7-es válaszoló által belinkelt dolog, jó példa arra, hogy miért ekkora a feszkó az oltottak és az oltatlanok között, magyarul az emberek között. A média hatalma, szándékos ferdítések, gyűlöletkeltés, megbélyegzés. Az OMSZ által közzétett bejegyzésben a "vírusszkeptikus" tabi férfi "ököllel verte szét" az autót, illusztrációként pedig egy betört szélvédő képe látható. Ez pedig az említett, tabi férfi Facebook bejegyzése:


"Én vagyok az a személy, aki 2021. december 16.-án dél időben konfliktusba került Tabon a Covid tesztelőkkel.

Sajnálom a 2021. december 16.-án dél időben történteket!

A tesztelést elrendelőktől, a teszteléssel megbízottaktól, a Covid betegség gyanújával otthon tartózkodó, mintavételre váró családtól, ezúton ELNÉZÉST KÉREK a helyszínen tanúsított magatartásom miatt!

Tudatom mindenkivel, a mintavétellel megbízottak által használt fehér Skoda kombi személyautó, az események során sérülést nem szenvedett, a járműben kárt nem okoztam, személyi sérülés nem történt!

TUDATOM MINDENKIVEL, hogy a Médiában, egyéb internetes írásokban, ELTÚLZÓAN VALÓTLAN információkat is közreadtak, valamint az illusztrációként közölt képek együttesen alkalmasak lehetnek a közvélemény közhangulatát befolyásolni!

Az oltakozni nem akarók megítélését negatívan befolyásolhatja!

KÉREM a hírszerzésben érintett valamennyi médiát, hogy mindazon megjelenési helyen, melyen az eseményről eddig hírt adtak, a VALÓTLAN ADATOK tekintetében tegyenek közzé HELYREIGAZÍTÁST!

A gépjármű tulajdonosát, a gépjárművet használó megbízottakat kérdezzék meg a jármű állapotát érintően, továbbá az eseményekkel érintett személyautóról 2021. december 16.-án dél időben készült VALÓS KÉPEKET tegyék közzé!


KÉREK MINDENKIT, AKI TEHETI, OSSZA MEG EZEN ÍRÁSOMAT, HOGY AZ ÉRINTETTEKHEZ ELJUSSON AZ ÜZENETEM ÉS A HELYREIGAZÍTÁS MEGTÖRTÉNHESSEN!"

2021. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!