Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire gyakori a covid...

Mennyire gyakori a covid ellen oltás utáni szívizom gyulladás?

Figyelt kérdés
Egyre többről hallottam és olvastam fiataloknál is. Ti mit tapasztaltatok környezetetekben?
2022. jan. 1. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Senkinek nem lett az eg adta vilagon, iszonyat kevés az esélye
2022. jan. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%

Attól függ. Az oltásellenesek mind ismernek legalább 3-4 embert, akinél jelentkezett. Én az ismeretségi körömben nem hallottam ilyen esetről.


Előfordul egyébként, de ritkán, főleg fiatal férfiaknál. Pfizer és Moderna esetén jelentettek több esetet, be is vették a mellékhatások közé. Nyilván, egy eset is sok, ha te, vagy egy családtagod, barátod az illető, de tényszerűen nem gyakori.

2022. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Igyekeznek eltitkolni a komolyabb mellékhatások számát, hogy nehogy csökkenjen az oltási hajlandóság.


Az országoknak az a célja hogy féken tartsa a járványt, bármi áron!


Ha a járvány miatt lezárásokat kell alkalmazni akkor az komoly gazdasági károkat okozhat az adott országnak.


Ha viszont az oltástól halnak meg emberek, vagy esetleg rokkannak le tőle, az a gazdaság működését nem befolyásolja! Őket amolyan "járulékos veszteségnek" tekintik.


Tegyük fel(Nem mondom hogy így, van csak tegyük fel): pl tudnák hogy az oltásba kb az emberek 10%-a belehal 15%-a lerokkan, akkor is beadatnák az embereknek hogy elkerüljék a gazdasági összeomlást!

És ha esetleg így lenne, szerintetek közölnék az emberekkel a valóságot??

2022. jan. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
15%

"Igyekeznek eltitkolni a komolyabb mellékhatások számát, hogy nehogy csökkenjen az oltási hajlandóság."


Ez csak olyan mondja, aki facebookrol tájékozódik járványüggyel kapcsolatosan, és nem a saját ismerettségi köréből.

2022. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
3%
Nagyon kicsi az esélye, amiről hallottál, az valószínűleg mind kamu.
2022. jan. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos nagyon gyakori, bár mindent megtesznek, hogy eltussolják ezeket az eseteket.
2022. jan. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem tudom, hogy a szívizom gyulladás mennyire gyakori, de az oltástól egyéb szívproblémával két ismerősöm is nagyon beteg lett és egy pedig meghalt. Szóval szívproblémát egész biztosan okozhat, bár biztos sokan vannak olyanok is, akiknek most még kutya bajuk nem lett tőle.
2022. jan. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3%
Ugyanolyan kamu, mint ahogy ez a 7-es kamugép is kamuzik.
2022. jan. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%

Valóban kamu. Itt minden oltásellenes ideírja, hogy sajnos egyik ismerőse belehalt, 2x is, azóta pedig a munkahelyéről is késik, amiről persze tudja, hogy az oltástól van


A buta embereket nem szabad komolyan venni

2022. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Egy ismerősömnek lett szívizomgyulladása a pfizertől, fiatal férfi.
2022. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!