Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltás ellen levők miért...

Az oltás ellen levők miért ignorálják a poszt-COVID lehetőségét?

Figyelt kérdés

Az enyhe, sőt, a tünetmentes esetek között is kb. 30% az előfordulása.

Eléggé rejtélyes, kb. annyit tudni, hogy a (nagyra becsült) immunrendszer megtámad random szöveteket, vagy legalábbis gyulladást kelt bennük. Szteroidra javulni szokott természetesen, bár előfordul, hogy igazán eredményesen még arra sem.


Mindig a halállal jöttök, holott szerintem az ember heges tüdőt, gyulladt, sérült szívet se akar akár örökre, de mindenképp hónapokig. Nem akar fülzúgást, ha eddig nem volt. Nem akar olyan szintű fáradtságot és ködös agyat, amitől nem tud dolgozni vagy tanulni.


2022. jan. 8. 13:34
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
75%
Na ezzel a szöveggel magadat járatod le. Oltott is elkapja, fertőz és kórházba, lélegeztetőgépre, temetőbe kerülhet. Akkor miért különb az oltott, mint az oltatlan? Mert kevesebb eséllyel terheled le a szar eüt? Ugyanmár. Nem az oltatlanok tették szarrá az amúgy is fos eüt. 9,7 milliós országban meg elég szar ügy, ha nem tudnak egyszerre kezelni minimum 100ezer embert. Millió vírusos, bakteriális és ilyen olyan betegség van, amivel kórházba kerülhetsz. Ez mindigis így volt, mindigis többszázezren voltak ezzel, vagy azzal kórházban. De csak most, covidnál van leterhelve, főleg, mikor szó szerint náthával egyenlő a covid. 😄 Mi ellen oltassak? Az omikron (most estem át rajta), a flurona, az IHU vagy mi ellen? Az eredeti kínai vírus elleni vakcinával oltanak még mindig, pedig ezerszer mutálódott már a vírus. A vakcinák hatástalanok, konkrétan többen meghaltak az oltások óta, mint az oltás előtt. De ja, zárjuk börtönbe azt, aki túléli a covidot oltás nélkül. 👍🤣
2022. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:

Arról a szóról hallottál már, hogy esély?


Amúgy engem pl. az általad felsoroltaknál jobban aggaszt a poszt-COVID.


Flurona... Ha valaki egyszerre kapja el a kettő vírust, olyan erős immunválasszal reagálhat a szervezete, hogy belehal.

2022. jan. 8. 22:41
 33/46 anonim ***** válasza:
64%
Akkor rettegj tovább nyugodtan évekig, mert nem mostanában lesz vége. Én inkább élek, mint hogy pánikolásból álljon az életem. 🤷‍♀️🤦‍♀️ Ez olyan, hogy bármikor beüthet a krach, elüt egy autó, rákos leszel, agyvérzést kapsz stb, és ezért elfelejtessz élni, csak azzal törődsz, hogy egyszer meghalsz, meg a szeretteid meghalnak. Pedig a hátralévő időt, bármennyi is az, inkább szeretetben és boldogságban kéne tölteni, nem rettegésben, meg pánikolásban, amivel halálos betegségeket idézhetsz elő. Te tudod, ha neked így jó, élj így, sötétben, rettegve.
2022. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
0%

#33

Neked lenni vicces fogyaték.

2022. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Hatalmas tévedésben élsz. Attól, hogy valaki elővigyázatos, komolyan veszi a COVID-ot, nem retteg, nem ül otthon (na jó, durvább esetekben pár hétig igen) és éli a világát. Nem tudom, honnan vetted a te fejedben élő képet.
2022. jan. 8. 23:02
 36/46 anonim ***** válasza:
72%

#35


Szerinte az ilyen ember 8 FFP3 maszkkal, 10 pár gumikesztyűvel, szkafanderben folyamatos fertőtlenítés mellett éli az életét, óránként csináltat PCR tesztet, 15 percenként antigén tesztet, valamint folyamatosan rajta van a pulzoximéter, és ha beesik 99 alá, hívja a mentőket. pedig amúgy nem. Nem retteg, csak pl. inkább nem megy egy 1000 fős zárttéri buliba, amikor tombol az omikron, vagy éppen nem péntek este megy csúcsforgalom idején étterembe, hanem mondjuk kedd este, amikor félház van.

2022. jan. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
54%
Hát nemtom, de nekem úgy tűnik, hogy rettegsz. Végülis a kérdésed is erről szól. 30% esély a szövődményre, úristen, mindmeghalunk. Kb ez a szint. Írtam, ezer más betegség létezik, ami ennél is veszélyesebb, attól mégsem parázol...
2022. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
Amelyikek elkapására NAGY esély van, azok közül jelenleg, itt ez a legveszélyesebb. Bár az, hogy ezt leírom, még nem rettegés......
2022. jan. 8. 23:26
 39/46 anonim ***** válasza:
54%
Írtam, lószar. Most jöttem ki belőle és a 86 éves, oltatlan nagymamám még enyhébben viselte, mint én. Ennyi.
2022. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

1. Mert szerencsés vagy

2. Tudjuk, hogy az omikron némileg gyengébb


A brit és a delta durva volt.

2022. jan. 8. 23:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!