Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az oltás ellen levők miért...

Az oltás ellen levők miért ignorálják a poszt-COVID lehetőségét?

Figyelt kérdés

Az enyhe, sőt, a tünetmentes esetek között is kb. 30% az előfordulása.

Eléggé rejtélyes, kb. annyit tudni, hogy a (nagyra becsült) immunrendszer megtámad random szöveteket, vagy legalábbis gyulladást kelt bennük. Szteroidra javulni szokott természetesen, bár előfordul, hogy igazán eredményesen még arra sem.


Mindig a halállal jöttök, holott szerintem az ember heges tüdőt, gyulladt, sérült szívet se akar akár örökre, de mindenképp hónapokig. Nem akar fülzúgást, ha eddig nem volt. Nem akar olyan szintű fáradtságot és ködös agyat, amitől nem tud dolgozni vagy tanulni.


2022. jan. 8. 13:34
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőm még az eredetit kapta el. Apját elvitte. A csaj 2 hétig volt iszonyú beteg majd fél évig poszt-COVID-os.
2022. jan. 8. 23:37
 42/46 anonim ***** válasza:
66%
Nekem akarod bizonyítani, hogy félem kéne attól, amit átéltem? Minek írod ide, hogy kit vitt el a covid? Én is kezdjem sorolni, hogy kivel mi történt oltás után? Ennyiből te is szerencsés vagy, mert nem lettél gyerekként rákos és nem haltál meg.
2022. jan. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Most úgy néz ki, nagy eséllyel az vagyok, de ettől függetlenül a gyerekkori ráknak némileg picibb esélye van, mint a poszt-COVID-nak.


Amúgy az omikronra írtam, hogy valamelyest enyhébb. Azért azt is kihagynám, pláne az egészségi állapotommal.

2022. jan. 8. 23:52
 44/46 anonim ***** válasza:
66%
Senki sem szeret beteg lenni. De az élet nem kívánságműsor. Pánikolni viszont felesleges előre.
2022. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:
Hol van pánikolás?
2022. jan. 9. 08:59
 46/46 anonim ***** válasza:
Személy szerint voltam koronavírusos, és sem a betegség lefolyása nem volt súlyos, sem maradvány tünetek nincsenek. Szóval benne voltam a 97%-ban, aki túléli és a 70%-ban is, akinek nem okoz hosszútávú tüneteket. Ezen információk birtokában én magamtól nem fogom kérni az oltást.
2022. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!