Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 250 ellenanyagszint,mit lehet...

250 ellenanyagszint,mit lehet csináni?

Figyelt kérdés
Ma voltam ellenanyagszint mérésen,úgy tudom erre már nem kapok kártyát,vagyis nem hosszabbítják meg(2oltást felvettem előző évben).Most jelenleg 250 az ellenanyagszintem,mindkét oltástól nagyon rosszul voltam(koronás eddig tudtommal nem voltam),ilyenkor rizikós 3.oltást beadatni?vagy mi legyen..

2022. jan. 21. 22:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen oltást kaptál? Az első Astrától én is ágynak estem, harmadiknak Pfizert kaptam, összesen egy kis fáradtságot tapasztaltam, délután innom kellett még egy kávét, hogy tudjak dolgozni. Az ismerőseim közül nem is nagyon tapasztalt senki durvábbat a harmadiktól.
2022. jan. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha van ellenanyag a vérben, akkor a kialakult a T-sejtes immunitás is, ami hosszú-hosszú évekre véd. Lehet nézetni ezt is magánlaborban, 40e körül van, de milyen érdekes, így nem vagy "védett" hivatalosan, mert csak a jó kis mRNS véd, mindentől is.

Kérdésedre a válasz: eszembe se lenne 3.-ért futni, pláne nem a 4.-ért.

2022. jan. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!