Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg ennyire jól védene a...

Tényleg ennyire jól védene a Covid-oltás (Pfizer)?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja, hogy megkaptam a boostert, koábban még 2020 szeptemberében voltam covidos. Aztán tavaly többször is éreztem tüneteket, de mivel HO-bsn ültem, nem teszteltem.


Idén szilveszterkor több haverom is elkapta, olyan lány is,akivel csókolóztam. Nekem negatív lett a PCR-om.


Most lakótársam is beteg, nagyon durvan köhög, most is negatív lett a PCR-om. Ennyire védett lennék?



2022. jan. 22. 16:27
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Attol mert valaki oltott, a PCR-nak eleg magas megbizhatosaggal ki kellene mutatnia a fertozest. Nekem mindket alkalommal negativ lett. Mig a ketszer oltottaknak azert voltak enyhebb tuneteik. Miutan egy valaki tesztelt, mindenki mas is tesztelt es igy derult ki hba szilveszteri bulin reszt vevok nagy resze covidos lett. Mondjuk egy nagyobb clubban voltunk ahol a társaságunkon kivuliek is megfordultak.
2022. jan. 23. 11:10
 22/32 anonim ***** válasza:
92%
miert irtad ki a kerdesed ha nem erdekelnek a valaszok es csak azon pattogsz hogy az oltas milyen f*sza
2022. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
87%

Ez az :D Jó akkor és kész :D

Ki nem xarja le?Meddig jó majd kiderül,ő baja lesz nem a miénk

2022. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Ha pár oltásellenes hozzá nem értő ideböfög full agresszíven vakamit, fallosznak nevez, azt miért is kellene figyelembe vennem?
2022. jan. 23. 19:18
 25/32 anonim ***** válasza:
70%
Igen, tudjuk, aki látja az ellentmondásokat az mind "oltásellenes" és "oltástagató"
2022. jan. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
36%

Jaaa XD

Hagyd a dinkat🤡🤡

Majd rajon mibe van

2022. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

24 itt csak te vagy agresszív. Egy komment az amire ráfogható, hogy oltásellenes, de meglepetésemre (téged leszámítva) egész kultúrált maradt a téma.


Szerintem jelenteni kéne a kérdést, mert itt te sem tudod mit akarsz megtudni, vagy provokálni próbálod vélt “másikoldalt”.

2022. jan. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem értem, ha egy oltás nem véd a vírustól, ugyanúgy el lehet kapni, tovább lehet adni, kórházba lehet kerülni (lásd Csollány), meg lehet halni (Damu), akkor mért az a hülye, aki ezek után inkább nem adatja be?😀
2022. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 everlight ***** válasza:
100%
Én oltás nélkül 2 szer is voltam kovidos,nem volt vészes.
2022. jan. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Oltás nélkül egyszer voltam covidos. 1 éve. A harmadik kártyát igényeltem ősszel ellenanyagszintre.
2022. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!