Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid-19 fertőzöttség után 3...

Covid-19 fertőzöttség után 3 héttel nincs a szervezetembe kimutatható antitest. Ez normális??

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy járt még valaki más is így, mint én??

Elkaptam a covidot (nem vagyok oltva) és utána 3hétre rá,amikor csináltattam volna a gyógyultsági igazolásomat, akkor az ellenanyag vizsgálaton nem volt a vérembe kimutatható az antitest..

??

Mert én ilyenről még nem is hallottam..

Amikor megláttam, hogy negativ lett az ellenanyag vizsgalatom köpni nyelni nem tudtam, pedig egy hétig feküdtem lázasan, meg minden tünettel otthon, azt se mondhatom, hogy nagyon gyenge lefolyasú lett volna..



2022. máj. 5. 10:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10: Ugyanakkor immáron semmi szükség nincs rá, mert már sehol nem követelik.
2022. máj. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nem védettségi kártya kell nekem, hanem átesettség utáni EU-s gyógyultsági igazolás, amit 180napig használhatnék pl utazásnál.

De igazából mindegy, eddig is elvoltam nélküle, csak mondom hamár elkaptam a covidot, akkor megcsináltatom, dehát nincs ellenanyagom, ugyhogy így jártam...

2022. máj. 6. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!