Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi ideig nem csókolózhatok...

Mennyi ideig nem csókolózhatok ha mandulagyulladásom van?

Figyelt kérdés
Gennyes mandulagyulladásom van. Lázam is volt, viszont mostmár ugy érzem majdnem helyrejöttem,már tudok nyelni is és mem fáj a torkom. Ahogy néztem a tükörben még piros a torkom és van még egy két fehér folt. Szedtem antibiotikumot is és gargalizáltam sós vizzel. A kérdésem az lenne, hogy vajon mikor csókolózhatok újra? Még nem járt le az antibiotikumos kezelés, még van 4 nap belőle. Vajon csak akkor lehet ha lejárt a kezelés?

2022. okt. 6. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem még nem kéne. Amúgyis írtad, hogy már tudsz nyelni, úgyhogy szerintem maradj annál. Tehát nem csókolóztok, hanem csak orális kényeztetésben részesíted uradat.
2022. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelen pillanatban egyiket sem csinálom. 😀 Amióta beteg vagyok egyik sem volt.
2022. okt. 6. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez rajtatok múlik, ideális esetben természetesen a kezelés lejártával, viszont az én barátomat soha nem érdekelte, hiába mondtam, hogy ne mert a végén még ős is beteg lesz, mindig jött, hogy áh dehogy.


Majd rá egy hétre meglepő mód ő is beteg lett :D

2022. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a partnernek is éppen mandulagyulladása van, akkor pl egészen nyugodtan csőrözhettek.
2022. okt. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!