Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van aki nem kapta el a Covidot?

Van aki nem kapta el a Covidot?

Figyelt kérdés
Eléggé elzárkóztam a külvilágtól amikor tombolt a vírus, 3 oltást vettem fel és lekopogom nem kaptam el szerencsére. Közbe például, egyik rokonom elkapta, neki se tett jót, másik kétszer is, hallok mindenfélét, hogy keringési meg légzési problémákat okoz a poszt kovid, sokan durva tüdőgyulladást kaptak. Most már talán lecseng a vad virulenciája, de azért durva. Nektek volt vmi durva tünet, vagy más aki nem kapta el egyáltalán?

2023. márc. 15. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nekem nincs hivatalos papírom, hogy elkaptam volna. Ettől függetlenül lehet hogy elkaptam, de ezt nem tudni.
2023. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

Akiket beoltottak mind kovidos lett.Van aki többször is .

Pedig az én korosztályomat nagyon veszélyesnek mondták ki.

Nem engedtem,hogy meg fertőzzenek.

2023. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én először valószínűleg azt kaptam el, amikor még hivatalosan nem volt az országban beharangozva, de külföldiektől elkaphattam, mert soha olyan rosszul nem voltam még, mégsem készült akkor még teszt, de karanténban voltam két hétig. Ez segíthetett abban meg az oltás is, hogy utána covidos családommal összezárva nem kaptam el tőlük, így ebből gondolom, hogy voltam. És védettség lett, meg az oltás után is az lett.
2023. márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
72%

Egészen tavaly nyárig nem kaptam el, pedig nem tettem ellene a kötelezőnél többet.

Aztán a kórházban szépen megfertőzött a biztonságos oltott személyzet 😂

Én nem vagyok oltott és nem volt semmi durva tünetem, enyhe is alig. Szóval bocs, de nem tudok horror sztoriról beszámolni. Van egy-két oltott ismerősöm, az övékét szívesen elmesélem, ha akarod😉

2023. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Sokan voltak akik vagy nem kapták el, vagy szerencséjük volt és tünetmentesen átment rajtuk a fertőzés.
2023. márc. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4# persze meséldd kérlek.. :)
2023. márc. 15. 22:56
 7/18 anonim ***** válasza:

Anyukám nem kapta el, legalábbis nem tudunk róla. Mi csak tavaly febr.ban, sima lightos náthának tűnt, onnan derült csak ki, hogy covid, hogy fél napig enyhe lázam volt és gyenge voltam addig, mivel ilyen nekem nem szokott lenni és a gyerekeknél szigorúak az intézmények ezért szóltam az orvosnak.

(egyikünk sem oltott)

2023. márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#4! Milyet szeretnél? Pfizerest? Szputnyikost? Astrast?😂 Na jó nem, igazából semmi extra. 2 ismerősöm viselte nagyon szarul, de még otthon.(Tüdőgyulladás, meg egyéb szövődmények.) Mindkettő oltott volt. A szputnyikos ráadásul az oltásaival is nagyon megszívta. Ezen kívül egy volt, aki kórházba is került coviddal. Ő 3 pfizeres. A többi "csak" oltási szövődményes.

Ismerek pár olyat, aki többször is elkapta, de a rekorderek is "csak" 3x. Egy kivételével ők is mind oltottak. Szóval olyan túl nagy összefüggést ne keress, nem azért nem kaptad el, mert szúratod magad.

#4

2023. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Az elso ket evben totalis izolaltsagban eltunk a ferjemmel, a harmadikban adtunk eselyt, de nem direktbe. Harom ev utan repultem haza, lattam anyukam. Es pont hazafele ut utan ket nappal ereztem, hogy lazam van. A repulon kevesen voltak, de erkezeskor az arcomba kohogott egy ferfi ugy, hogy meg is jegyeztem, az arcom nyalas lett, karomkodtam.

Pozitiv lett a tesztem, azonnal egyedul bebujtam egy kulon szobaba es 10 napig izolaltam.

Osszessegeben ez volt: ket nap laz, par nap hoemelkedes. Nagyon enyhe megfazas tunetek csak a vege fele. Tok jol ereztem magam es etvagyam is volt. Csak amig nem voltam rajta tul, nem mertem elkiabalni.

Ket Astra Zeneca es Moderna boosterem van es 50 eves jo karban levo no vagyok.

2023. márc. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 EVA800 ***** válasza:
31%
Én igen.Bejottek a lakásba 2 szkafanderes ,tesztet csináltak, 39 fokos láz 13 napig. Nagymama a covid osztályon meghalt. Ez az én covid - történetem.
2023. márc. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!