Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van aki nem kapta el a Covidot?

Van aki nem kapta el a Covidot?

Figyelt kérdés
Eléggé elzárkóztam a külvilágtól amikor tombolt a vírus, 3 oltást vettem fel és lekopogom nem kaptam el szerencsére. Közbe például, egyik rokonom elkapta, neki se tett jót, másik kétszer is, hallok mindenfélét, hogy keringési meg légzési problémákat okoz a poszt kovid, sokan durva tüdőgyulladást kaptak. Most már talán lecseng a vad virulenciája, de azért durva. Nektek volt vmi durva tünet, vagy más aki nem kapta el egyáltalán?

2023. márc. 15. 21:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az én szűk családi körömben három emberről tudok, akik nem voltak covidosak, vagy legalábbis nem tudnak róla. 70 feletti férfi (2 Astra Zeneca, 1 Pfizer), plusz két 50 körüli férfi (egyik nem kapott oltást, a másik 3 kínait). Mindhárman sokat mozognak emberek között, egyik egészségügyben dolgozik. Én nem kaptam oltást, egyszer voltam covidos, olyan volt, mint egy erősebb nátha. Sajnos azóta a szaglásom még mindig nem az igazi, más bajom nincs.
2023. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Részvétem 10-es
2023. márc. 16. 11:48
 13/18 EVA800 ***** válasza:
Köszönöm.
2023. márc. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek kb negyede nem kapta el, úgyhogy nem megy azért csodaszámba. Én sem voltam covidos, pedig 2 családtag is igen.

Persze nézőpont kérdése, mit tekintünk elkapásnak. Gyakorlatilag mindenki találkozott a vírussal, a fő kérdés, hogy mit tett vele a szervezet, mikor és milyen hatékonyan. Tehát legfeljebb arról beszélhetünk, hogy mindenki 1 és 100%-os szint között fertőződött meg, de mondjuk 5% alatt még teszttel sem mutatható ki ez, ezért ez a csoport olyannak számít, aki "nem kapta el".

2023. márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én tudtommal nem kaptam el. Legalább is nem tudok róla, a 2 év aktív hiszti időszak alatt még csak nem is volt semmilyen betegségre utaló tünetem. Nem zárkóztam be, nem voltam beoltva. Bár ellenanyag tesztem sem volt.

Storyk:

- Egyik rokonom orosz oltást kapott az autóimmun betegsége mellé, amit a gyártó sem javasol. Aznap este a mentő vitte el, nagyon leromlott az állapota, ami azóta is csak lassan javul.

-Ismerősöm 90+os nagyszülőjére kellet mentőt hívni. Szegénynek már rengeteg problémája volt. A tegfontosabbnak már a mentőben is tesztet tartották. Gyorstesz negatív, később a PCR is negatív, aztán az SBO is nyomatta a tesztet, negatív. Később nagynehezen kinyögték, hogy leállt a vese működése. Látogatás 0, tájékoztatás 0, 2 nappal később jött a halálhír. Kitaláljátok a halál okát? Covid.... Addig tesztelték amíg az egyik állítólag pozitív nem lett. Egyetlen léguti megbetegedésre utaló tünete sem volt.

Szóval innen is gratula az EÜ-s férgeknek akik aszisztáltak ehhez az egészhez.

2023. márc. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 EVA800 ***** válasza:
Morfiumot adnak nekik.
2023. márc. 18. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Elkaptam a gyorsteszt szerint 2x is. Valószínűleg a munkahelyemen. Egy nagy multinál dolgoztam akkoriban, kismillió ember, jönnek, mennek. 2,vagy 3 napig tartott, picit fájt a torkom, meg folyt az orrom, a gyors teszt pozitív lett. Már második nap enyhült, a harmadik napra szinte teljesen elmúlt.

Amúgy nem vagyok oltva.

2023. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 EVA800 ***** válasza:
Nekem 13 napig 39 fokos lázam volt. Ez két éve volt.2021.ma'rcius
2023. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!