Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 6. COVID oltás mennyi idő...

X0 kérdése:

6. COVID oltás mennyi idő múlva kell?

Figyelt kérdés
Eddig 5 oltásom van: 2 kínai + 3 Pfizer-BioNTech. Az 5.-nél azt mondták nem lett volna fontos, de kértem, így beadták. Nagyjából 9 hónapja volt. Mennyi időnként kell oltani? És mennyire fontos? És adnak egyáltalán 6. oltást?

2023. júl. 13. 22:01
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%
Nem követed a híreket. Már nem az covid a téma. Fegyverkezz a közelgő 3. világháború ellen inkább, abba hamarabb belehalsz!
2023. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
71%

Lehet engem is lepontozni...

2021 márciusában lettem covidos, jól megszenvedtem vele.

Utána jött az, hogy nyáron csak az mehet ide-oda, aki be van oltva. Érdekes volt, hogy a kínaiak máris kitalálták az "ellenszert", ki tudja mi a fene volt benne.

Nyár közepén kitalálták, hogy bárki mehet bárhová.


Na a lényeg az, hogy valószínű az oltástól annyira izzadós lettem, hogy leírni nem lehet. 25 fokban folyik a víz a fejtetőmön, tarkómon, homlokomon.


Nagyon megbántam ezt a 2 szurit. Már úgy gondolom, hogy sok jó dolog nem volt benne. A kínaiak akarják meghóditani a világot, lassan kinyirnak mindenkit...

2023. júl. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
67%

Veszélyezetett vagy például alapbetegség miatt? Mert akkor az influenzához hasonlóan nem hülyeség minden ősszel beadatni. Télen tudnak a legjobban fertőzni ezek a nyavalyák, a védettség pedig gyengül.


Egyéb esetben nem biztos, hogy kisebb szívás egy mRNS ismétlő oltás (az oltási reakciót tekintve) mint átesni a covidon újra. Egy előnye van: te döntöd el, hogy mikor van, szemben a betegséggel, ami jöhet a legrosszabbkor.

2023. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
57%
#12 Örülj neki hogy csak izzadsz és nem vérrögeid lesznek!
2023. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
74%
Számomra ez olyan megdöbbentő, hogy valaki még most is oltatja magàt Covid ellen.
2023. júl. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként nem azért mert károgni akarok de konkrétan két emberről is tudok aki nem sokkal oltás után trombozisban meghalt. Egyik edzőtársam volt, 34 éves, egeszséges ember. Masik egy ismerősöm anyja. Ezen felűl egy csomóan panaszkodnaka környezetemben, hogy lényegesen romlott az egészségük az oltás óta különböző panaszok miatt. Mi nejemmel nem adattunk be egyet sem és max egy kis allergiám volt idén nyár elején. Asszomynak még ennyi se! Tudom van ellenérv dögivel, sztorik amik máskép alakultak de azért mindenképp erősen elgondolkodtató!
2023. júl. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%
Én sem oltattam be magam és jól vagyok.
2023. júl. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
21%
14-es, te meg örülj hogy tudsz irni meg olvasni.
2023. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
13-as: annyira nem vagyok veszélyeztetett hogy az 5. oltás indokolt lett volna.
2023. júl. 14. 14:08
 20/33 anonim ***** válasza:
80%
🤦‍♀️ 4 rokonom halt meg trombózisban oltás után. Nekem meg 2 év menopauza után visszajött a menstruációm. Kérdező, te szerencsés vagy, hogy még kutya bajod!
2023. júl. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!