Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy is volt a kovid idejen?...

Hogy is volt a kovid idejen? Aki nem oltatta be magat? Kerdezte a munkahely az igazolast? Nem emlekszem. Hogy volt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 14. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyos szférákban kötelező volt az oltás pl.: egészségügy, oktatás.
2023. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A munkáltatóknak volt joguk abban hogy eldöntsék hogy kötelezővé teszik-e illetve elvárják a dolgozóktól meg az újonnan belépőktől hogy legyenek beoltva vagy nem. Ahol a barátnőm dolgozott cég ott elvárták hogy mindenki oltassa be magát vagy ha nem akkor elküldték őket fizetés nélküli szabira és ameddig nem voltak beoltva addig nem mehettek vissza dolgozni, x idő után meg elbocsátás, de ezt nem tudom pontosan. Barátnőm beoltatta magát mert neki más dolog miatt is kellett. Én is beoltattam magam, ahol én dolgozok ott nem volt kötelező csak ajánlották hogy oltassuk be magunkat. Annyi kitétel volt ha jól emlékszem hogy aki be volt oltva annak nem kellett minden hetét azzal kezdenie hogy elmenjen tesztelni, nekünk csak akkor kellett ha volt valami tünetünk vagy olyan emberrel voltunk kontaktba aki covidos.
2023. aug. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kaptam egy tájékoztatást írásban, hogy meddig kell felvennem az első, és második oltást. Tovább olvasva következett a fenyegetőzés, hogy amennyiben ezt nem teszem meg,akkor elküldenek max. egy év fizetés nélküli szabadságra. Ha az alatt sem, akkor irány az utca.
2023. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!