Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Voltál mostanában COVID-os,...

Voltál mostanában COVID-os, influenzás vagy tüdőgyulladásos? Ha igen milyen tüneteid voltak?

Figyelt kérdés

febr. 17. 23:44
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
63%
Szia, egy hónapja voltam covidos, tipikus nátha tünetek, torokfajas, orrdugulás, orrfolyas, hoemelkedes, aztán 1-2 napra rá elment az izlesem meg szaglasom, majd hányinger, étvágytalanság és hasmenés, 1 hét alatt meggyogyultam.
febr. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem voltam.
febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Covid óta nem voltam ennyire beteg még, csak sima megfázásos tüneteim voltak, de az is kb max 1 hétig tartott.
febr. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
0%

2020 óta alig vannak influenzás tüneteim, csak enyhe orrfolyás. Egyszer voltam csak valamennyire rosszabbul, 2023 decemberében volt "rendes" influenzám 2 hétig, de ez sem gátolt meg a normál életvitelben.


Senki nem kérdezte, de érdekesség, hogy semmilyen covid óvintézkedést nem tartottam be, akkor se, ha kötelező volt.

febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
4-es, az a szerencséd, hogy sokan mások viszont betartották. Ők védtek téged.
febr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Nem valószínű amúgy, hogy "rendes" influenzád volt 2023 decemberében, mert akkor még egyáltalán nem volt influenzajárvány, ellenben a covidjárvány pont akkor volt a csúcspontján.
febr. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
De, hogy a kérdezőnek is válaszoljak, én kb akkor voltam egy hétig náthás, amikor kiírta a kérdést. Nem voltam különösebben rosszul, lázam sem volt, még hőemelkedésem sem. Viszont érdekes módon mostanra elég fáradékony lettem.
febr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
34%
6: attól még hogy covid járvány van, az influenza nem tűnt el
febr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
0%

Persze, hogy nem! Most éppen influenza járvány van. Decemberben viszont covid járvány volt.

Vagyis messze nagyobb a valószínűsége, hogy decemberben covidos voltál, mint, hogy influenzás. Még a tünetek is inkább arra utalnak.

márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Mindkettő van egyszerre...
márc. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!