Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Voltál mostanában COVID-os,...

Voltál mostanában COVID-os, influenzás vagy tüdőgyulladásos? Ha igen milyen tüneteid voltak?

Figyelt kérdés

febr. 17. 23:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.


6-os: OK, akkor lehet, hogy COVID-om volt 23 decemberében, mindenesetre a náthától nem tudtam megkülönböztetni. Soha életemben nem fordultam orvoshoz, illetve nem folytattam védekezést semmilyen módon, mégsem lett bajom sem nekem, sem a környezetemnek. Persze az egyéni tapasztalat nem tudományos adat, de hipotézis alapjául szolgálhat, tehát nem is értéktelen információ.

márc. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
tavaly dec, baromira megfáztam, bebetonozódott a fejem, fülem, nyakam, orrom, mellkasom, mintha betonnal töltöttek volna tele, sosem éreztem ilyet 57 évem alatt, a szemem vizenyős, piros volt, lázam nem volt, vettem patikában cov tesztet, 2 félét is, negatív volt.
márc. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Az a legfőbb gond a Coviddal, hogy nem csak irtó kellemetlenek a tünetei, hanem sejt szinten is változtatásokat hoz a szervezetben amik véglegesek. Tehát attól, hogy pár hét múlva tünetmentessé válsz, attól ezek a módosítások örökre benne maradnak a sejtjeidben. Hogy miért gond ez? Azért, mert ha tegyük fel pár év múlva meghalsz hirtelen szívhalálban, vagy agyvérzésben, azt sose fog kiderülni, hogy természetes halált halltál-e vagy a pár évvel ezelőtti Covid következményei volt. Sajnos számtalan kutatást van erről fent a neten megbízható forrásokból és a sejtszintű módosulás nagyon komoly dolog pl. ismerek embereket akiknek a Covid fertőzés előtt 5,5 volt a vércukorszintjük. Covid után meg 11-re állandósult és emiatt életük végéi cukorbetegekké váltak és gyógyszereket kell szedniük, de ez csak egy tünet a sok közül. Van akiknél instant érrendszeri károsodás állt be a Covid óta. Etzek mind mind nagyon evszéyles, gyakran halállal járó elváltozások-betegségek.
márc. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
0%

13: A hirtelen halálozások ugyanúgy lehetnek az oltástól is, ezt lehetetlen megmondani oltottak esetében. Az oltás ugyanúgy a sejtszerkezetet, az RNS-t változtatja meg (DNS-t elvileg nem, ez is vitatható, de az RNS is épp elég).


https://www.youtube.com/watch?v=ctPViK3LK-o


Itt 2022 februát 5-én épp azt mondja a stand-upos hölgy, hogy be van oltva többször, és az oltásoknak hála sosem lett COVID-os, és Jézus nyilvánvalóan őt szereti a legjobban. Majd összeesik szerencsétlen.


Kiragadott eset, de megnéznék 2022-től kezdődően olyan eseteket, ahol olyan ember esik össze ilyen látványosan, nyilvánosan, akiről tudjuk, hogy oltatlan. Gyanús számomra, hogy nem létezik 1 db. ilyen eset sem filmre véve. A lélegeztetőgépen meghalás azért nem érdekes ebből a szempontból, mert ott a mostoha kórházi körülmények, a bakteriális felülfertőzés adhatja meg a kegyelemdöfést.

márc. 2. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

"Kiragadott eset, de megnéznék 2022-től kezdődően olyan eseteket, ahol olyan ember esik össze ilyen látványosan, nyilvánosan, akiről tudjuk, hogy oltatlan. Gyanús számomra, hogy nem létezik 1 db. ilyen eset sem filmre véve."


A Covid vakcina létezése előtt is rengetegszer előfordult, hogy valaki minden előjel nélkül összeesett (és esetleg meg is halt utána nem sokkal). Ez nem olyasmi, ami csak a vakcina létezése óta figyelhető meg. Előfordul sajnos, hogy valakinek születésétől kezdve van valamilyen betegsége, ami nem derül ki, csak amikor mondjuk felnőtt korában megjelennek az első problémák.


"Az oltás ugyanúgy a sejtszerkezetet, az RNS-t változtatja meg"


Ez meg csak szimplán f@szság, mintha azt mondanád, hogy 2+2 az 5

márc. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:

Egyetértek 15-tel, a 14-es kommentelő alapvető biológiai tényekkel nincs tisztában. Nem tudja például, mire szolgál, hogy működik az RNS.


Hirtelen halálra példa pedig rengeteg van. Csak az ismert emberek között is, például focisták. Nyilvánvalóan számtalan általunk nem ismert emberrel is megtörténik, megtörtént.


De ő egy ilyen szemüvegen át nézi a világot, amely csak az elméletét alátámasztó tényeket engedi eljutni az agyához, azokat pedig minden esetben összefüggésbe hozza az oltással. Akkor is, ha semmi köze a két dolognak egymáshoz.


Lehet szkeptikusnak lenni, sőt, kell is, én sem vagyok egyértelműen oltáspárti, de az a fanatizmus, amivel ők bírnak, egyértelműen káros, mert az embereket mindenfajta oltás ellen hangolja, az egészségügyi szakemberek ellen, arra buzdít, hogy ne hallgassanak rájuk, menjen mindenki a maga (hülye) feje után, aztán jönnek a maszkférgek meg csipek, szerencsére az ennyire extrém baromságokat már kevesen hiszik el, de a kevésbé nyilvánvaló butaságok megtelepszenek a fejekben, és onnan már nagyon nehéz eltávolítani őket. Ott maradnak és fertőzik a gondolkodásunkat. Pont, mint a virus.

márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

14-es vagyok. Rendben, elismerem, hogy tévedtem abban, hogy az RNS átprogramozása a sejt szerkezet megváltoztatásával járna (bár, mint említettem, vannak tanulmányok, amik arról írnak, hogy az oltás a DNS-t is megváltoztatja).


15-ös: az egy dolog, hogy a vakcina előtt is voltak bőven összeesős videók, persze, nem állítja a legmegátalkodottabb oltásellenes sem, hogy csak oltástól eshet össze valaki. Én csak azt szeretném látni, hogy egy bizonyítottan oltatlan esik össze 22 után videón. Mert hogy oltott esik össze, látszik a videón amit linkeltem. Az az állítás hangzott el itt, hogy a hosszú COVID utóhatásaként bármikor hirtelen összeeshet bárki évekkel később is. Ha ez így van, miért nem tudok ilyen videóról, pedig kerestem, és miért nem vagytok ti sem időt áldozni ilyen videó keresésére? Ez egy nagyon egyszerű kérés, és nem vagyok fanatikus; ha valamit nem tudok, azt elismerem, lásd fent.


16: és még ha a fanatikus oltásellenesek mindenkit az oltás ellen biztatnak is, miért baj az, ha a többség úgyis oltott? Ha lenne egy nagyobb teljesen oltatlan tömeg, tisztábban látnánk, mert lenne egy kontroll csoport. Így, hogy a többség oltott, lehet arra fogni az oltatlanok túlélését, hogy a többség megvédte a felelős viselkedésével. De akkor miért nem okozott ezreléknél nagyobb mortalitást a COVID olyan országokban, ahol alig vagy egyáltalán nem volt oltás?

márc. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

"az egy dolog, hogy a vakcina előtt is voltak bőven összeesős videók, persze, nem állítja a legmegátalkodottabb oltásellenes sem, hogy csak oltástól eshet össze valaki. Én csak azt szeretném látni, hogy egy bizonyítottan oltatlan esik össze 22 után videón"

Egyik szavaddal elismered, hogy bőven vannak videók arról, hogy oltatlanok esnek össze, másik szavaddal meg felszólítasz minket, hogy mutassunk neked ilyet, mert te még nem találtál!

Mit számít, hogy 2022 előtt vagy után, az oltatlan az oltatlan, az volt 2022 előtt is!

Aztán meg, az olyan fanatikusok,mint te direkt vadásznak az olyan hírekre, amikor oltottal történik valami, bármi, amit aztán "természetesen" az oltás hatásának tulajdoníthatnak. Mi, akik nem vagyunk fanatikusok, nem érezzük szükségét, hogy ilyesmire pazaroljuk az időnket, nem pakolunk videókat a netre.


"De akkor miért nem okozott ezreléknél nagyobb mortalitást a COVID olyan országokban, ahol alig vagy egyáltalán nem volt oltás?"

Dehogynem okozott. Még úgy is lehet ezt tudni, hogy az ilyen országok általában az elmaradottabbak közé tartoznak, ahol, ebben biztos lehetsz, az egészségügyi statisztikák korrekt vezetése nem prioritás.


És, nem értettél meg, mert a covid oltásellenesség megnövelte a többi oltást ellenzők számát is, erre utaltam.

márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Azért számít, hogy 2022 előtti, vagy utáni-e a videó ahol összeesik valaki, mert 2021-ben volt az oltás. Én tudtam találni olyat, ahol oltott esik össze, miközben arról beszél, hogy oltott, és semmi baja, továbbá a legelső élőben közvetített oltás egy nővérről, Tiffany Dover-ről szintén azonnali eszméletvesztéshez vezetett. Tehát van összeesés oltatlan és oltott részről, csak a videók alapján úgy tűnik, oltott GYAKRABBAN esik össze, mivel erről tudtam találni videót, míg oltatlan összeeséséről SEM ÉN, SEM MÁS nem tudott általam láthatóan prezentálni. Ezért élhet egy racionális ember a gyanúperrel (nem tényként állítva!), hogy TÖBB oltott esik össze, mint oltatlan.


Az állítás ami itt elhangzott az volt, hogy a hosszú COVID következtében később is eshet össze ember, ezt nem vitatom, csak azt mondom, hogy ez ugyanúgy tulajdonítható az oltásnak is. Milyen tanulmány támasztja alá, hogy aki összeesik, a long-covid szövődményének köszönheti ezt?


Ha nincs kedved alátámasztani amit állítasz, minek megtenni az állítást? Mi alapján hitelesebb az amit állítasz annál, amit én, vagy egy bármilyen ostoba konteós?

márc. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

"Azért számít, hogy 2022 előtti, vagy utáni-e a videó ahol összeesik valaki, mert 2021-ben volt az oltás."


Mi nem világos ebből a mondatból?


"az oltatlan az oltatlan, az volt 2022 előtt is"

márc. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!