Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek érdemes ezt a kb...

Szerintetek érdemes ezt a kb 1.2 x 1.2 cm-es sebet megmutatnom egy orvosnak? Kiélezett kerítés vágta meg. Nem nagyon lett lefertőtlenítve. (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2011. márc. 15. 16:22
 1/5 anonim válasza:

inkább attól függ, milyen mély


és nyomogasd ki belőle a felgyülemlett vért! így kijutnak a testidegen anyagok is.


ha majd futni fog a vörös csík, akkor mehetsz az ügyeletre tetanuszra.

2011. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Ej-jaj. mit csináltál? Szerintem mutasd meg dokinak!! Mi az a fehér a közepén, genny? Betadine-ozd le ha van otthon az fertőtlenítésnek jó, míg el nem jutsz a dokihoz. Meg vigyázz rá h ne menjen tele kosszal stb.
2011. márc. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
"Ej-jaj"-vagyok...Hééé nehogy megvárd a piros csíkot. Az már azt jelenti h elfertőződött..Nekem is volt kiskoromba olyan sebem..A könyökömnél kapta el a doki. Én a te helyedbe miharabb mennék dokihoz.
2011. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kicsit ittunk és azt hittük okos ötlet megspórolni 15 métert azzal, hogy átmászunk egy kerítésen :D köszi a válaszokat, holnap elmegyek akkor szerintem!:)
2011. márc. 15. 20:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Tetanuszt kapsz rá sztem. Lehet hogy kutya hugyozta le előtte, vagy valami hasonlóan értelmiségi olvasószakkör, aki pont arra járt, úgy hogy.....
2011. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!