Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik a legjobb vény nélkül...

Melyik a legjobb vény nélkül kapható allergia gyógyszer? (lennt bővebben)

Figyelt kérdés

Két dologra vagyok allergiás: a kutyaszőrre meg valami virágra. Tudom hogy felelőtlenség hogy nem tudom melyikre,de régen voltam már allergiavizsgálaton és nincs meg az a papír...:(


Xyzalt szedtem/szedek, de viszket a torkom, a szemem, folyik az orrom..készen vagyok.

Kiszeretnék próbálni egy új allergiagyógyszert, de vizsgálatra nem akarok elmenni(nincs rá 8 ezer forintom).


Claritine akut meg ilyesmi termékek jók?


2011. ápr. 5. 15:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
kedves kérdező, javaslatom dr Lenkei Gábor vitaminkészítményei közül a Közepes multivitamin, mert ez a mennyiség szokott eredményhez vezetni allergia esetén. Természetesen ne azonnal várd a javulást, bár vannak akiknél már 1-2hét alatt kevesebb tünet van, de általában fél év az az idő, amig teljesen!!!!! elmúlik a probléma. Ha gondolod, írj privát e-mailt, megpróbálom részletesen elmagyarázni hogyan működnek a vitaminok és az immunrendszer.
2011. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok, meggyőztél! :)Ebben sincs semmi üzlet ha telik az 1 millió dolláros adományra. Csak a gyógyszeripar a profitéhes mi? Nyissd már ki a szemed! A vallásához meg annyi közöm van, hogy nyíltan vállalja amiben hisz nem kellett megkérdeznem. Hát már bocs, de ha a scientológiában képes hinni akkor az nekem mindent elárul a hitelességéről és megbízhatóságáról. A saját orvosomról is megtudnám, hogy annyi esze van mint egy marék zöldségnek akkor biztosan nem hozzá mennék többet. Annyira átlátszó már ez a gyógyszeripar ellenes baromság mint az olajtársaságok akik direkt nem engedik a vízhajtású autók kifejlesztését. Miért nem gondolkodtok?
2011. ápr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%
Menj el egy előadására, és megtapasztalod azt, hogy milyen az amikor valakinek van agya.
2011. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, ez nekem szólt?
2011. ápr. 10. 10:47
 15/19 anonim ***** válasza:

Dehogyis! Elnézést, annak a válaszolónak aki a dr Lenkeivel kapcsolatosan írt, mert mindig leszólja a témát.

Mégegyszer bocs.

2011. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Csak megijedtem :)
2011. ápr. 10. 14:34
 17/19 anonim ***** válasza:

Felteszem már azóta megtaláltad az igazi gyógyszert... de azért idepötyögöm h nekem jó volt az Allegra, meg a Sefaller is...


Viszont ezek ugye csak tüneti kezelések... egyértelmű, és én is fel vagyok háborodva ezen az témán, mert tudom h van gyógymód az allergiára de nekem itt kell szenvednem és különböző bogyókkal terhelni a májam mert érdekes módon azt a TB nem támogatja stb. mert ugye mekkora bevétele van a gyógyszergyártó cégeknek az allergiás emberekből!!! hatalmas összegeket költünk ezekre a gyógyszerekre

és én itt olvastam először ezt a Lenkei féle "módszert" és a bemásolt cikkben én teljesen mást láttam mint a válaszoló... , mert nekem totál az jött le h egy okos ember kitalált egy fajta gyógymódot ami nyilván valóban nem tetszik a nagy vállalatoknak... és próbálták tönkretenni a jó hírét. Mindenki azt lát bele amit akar. Viszont azt a hozzászólás már számomra végképp logikátlan, h Lenkei a pénzéhes, amiért adományoz az egyháznak egy nagy összeget XDXD magadnak mondasz ellent méghozzá egy mondaton belül... Széép! Felteszem a kérdést. TEEE miért nem gondolkodsz????? XD Meg így lehúzni egy embert akivel tisztában sem vagy, h mennyi esze van... furcsa, de hát ez megy, az okoskodás nem egyenlő a tudással és mindenki annyira okosnak hiszi magát h hihetetlen...

Én azt javasolnám mindenkinek h próbáljon meg minél kevesebb gyógyszert nassolgatni és főleg nem egyből a legerősebbet beszedni. Kedves 12-es válaszoló! Legyél kedves és tömd magadba az allergiagyógyszert marékszámra ameddig tetszik!

2012. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Kérdezném azokat akik a Dr Lenkei vitaminok pártján vannak.

Működik? Mert az itt leírtak alapján remélem ezek az emberek gyógyszereket nem szednek, ugye mert rendbe jönnek mind.

Egyébként meg sztem tök mindegy hogy gyógyszeripar viszi a pénzt vagy ez :) a lényeg h viszi a pénzt mindkettő. Igaz a vitaminok nem ártanak annyira, de azok túlzásba vitele már igen...hol a határ vajon? ki tudja, de egy biztos ha vki rég óta szedi, és hatása nem mutatkozik, sztem jobban jár ha abba hagyja. Sportol sokat a levegőn! Érdekes de Nekem így enyhültek a tüneteim...

Tabletták közül ami bevált az a LENDIN! Toxikus hatása a szervezetre nézve szinte 0! drágább de ISTEN! 15 éve szenvedek, de ez állati, és lehet rá inni ;)

2014. márc. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szia, kedves kérdező, neked jó lett bármelyik? most gugliztam rá a témára, reggel 8 óta taknyolódok, gyógyszert szedek (loratadin hexál) és most lett elegem, hogy zoknit nem bírok felvenni orrfiújás nélkül. Amúgy teljesen átlagos poratka lisztatka allergiám van, (bár nem tudom reális e ez, mert tavasszal nyáron, pollenidőszakban durvább minden tünetem) Ha neked sikerült megtalálni a csodaszert, kérlek írj ide, vagy privátba :)
2016. jún. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!