Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehet hív? Tegnap előtt...

Lillita kérdése:

Ez lehet hív? Tegnap előtt lefeküdtem valakivel, és az aktus után egy nappal megfájdult a torkom, meg influenza szerű tüneteim vannak.

Figyelt kérdés

Csak mert voltam ma a csávóval teszten, mert már őt is beparáztattam, de azt mondta három hónapja csinált tesztet, mert hipochonder, meg én is az vagyok.Egyébként gumival történt az aktus, azt is análisan, viszont félek h orál utján megfertőződtem. Szóval két napja nincs étvágyam, meg fáj a hasam, picit ég a gyomrom, tokom is fáj, hőemelkedésem is volt, nincs erőm semmihez.

Hétfőn megyek az eredményemért, ő is mehetene csak nem lesz itthon, telefonon pedig nem mondják meg neki az eredményét, úgyhogy várnunk kell legalább egy hetet, h kiderüljön mi az ábra.


2011. máj. 12. 14:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
egyrészt azért vagy buta,mert orvos helyett itt kérdezősködsz,idegen embereknek teregeted ki a magánéleted...másrészt meg gondolod,hogy a hivnek már másnap van tünete? ugyan,hagyjuk már!oda kell figyelni magadra,meg arra,kivel fekszel le,erről van szó! EZ a reális.
2011. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Szegeny anyukad, tudja hogy ilyen h*lye lanya vagy?

Habar anyu is hibas, hogy ilyen szedult bolondot nevelt beloled.

2011. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ezt a net irta h napok mulva jelentkezhet nem én találtam ki de mindegy
2011. máj. 12. 21:11
 14/15 anonim ***** válasza:

During this period (usually 2–4 weeks post-exposure) most individuals (80 to 90%) develop an influenza or mononucleosis-like illness called acute HIV infection, the most common symptoms of which may include fever, lymphadenopathy, pharyngitis, rash, myalgia, malaise, mouth and esophageal sores, and may also include, but less commonly, headache, nausea and vomiting, enlarged liver/spleen, weight loss, thrush, and neurological symptoms.


Feltételezem, mint modern gondolkodású, felvilágosult 18 éves, értesz angolul (sőt, gyanítom, hogy ezt olvastad). Valóban a fertőző ágenssel való expozíciót követően 2-4 héttel (...) lehetnek tünetek, amelyek annyira aspecifikusak, hogy gyakorlatilag összekeverhetőek egy erős másnapossággal, illetve bármilyen immunfolyamatra utalhatnak. Ha valaki ebből HIV-re gondol, az komolyan hipochonder. Tudjuk az előzményeket, az időpontok így se stimmelnek, tesztre menni felesleges volt, nyugi van, 6-8 hét múlva meg szűresd magad, vagy egyszerűen hidd majd el, hogy a HIV negatív egyéjszakás pasi nem fizeti le az ÁNTSZ-t. LOL.

2011. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

bzdmg, ezt a kérdést megkérdezted már hatvanötször... nem veszed észre magad?mindenhol ugyanazt válaszolják,mit vársz még?

ez az emberi butaság meg tudatlanság legteteje...

2011. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!