Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kutya-macskaszörre, poratkara...

Kutya-macskaszörre, poratkara allergias gyereknek macskat vasarolni? Mennyire felelötlen ez? Milyen karokat okozhat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 10:32
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Egyébként pedig nem tudom, mit vársz.

Most ha le is írjuk, hogy úristen, hű de felelőtlen, az ilyen nem anya, el kellene venni tőle a gyereket stb. akkor attól boldogabb leszel? Vagy a gyereknek jobb lesz? Vagy mit akarsz, ráhívni a gyámügyet?

2012. febr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Gondolom leülteti a gép elé és megpróbálja meggyőzni őt, én szerintem valami ilyesmivel próbálkoznék. Nem hiszem, hogy a kérdező ennyire radikális lenne, a válaszaiból szvsz ez nekem egy normális és kulturált kérdésnek tűnik, amiből szimplán csak mások véleményére és a lehetséges következményekre kíváncsi.
2012. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
17. Igazad is van, meg nem is. Regen a tudatlansag miatt nem volt nagy dobra verve semmi, nagyapamek 10-en voltak testverek es 7-en eltek meg a felnöttkort, nem a haboruban vagy balesetben, hanem vmi betegsegben, mint pl tüdögyulladas haltek meg, ami ma mar nem joval ritkabban fordulna elö.
2012. febr. 9. 13:33
 24/30 A kérdező kommentje:
20. Hipoallergen cica. :) Lehet, hogy letezik, de kicsit betegnek hangzik.... :))
2012. febr. 9. 13:34
 25/30 A kérdező kommentje:

20. Gyamügy... Dehogy. Nem szandekozom ilyen melyen beleavatkozni a csalad eletebe, az anya a gyam, az ö felelössege, de ha lesz ra modom, lehetösegem, akkor megprobalom felhivni a nö figyelmet, mennyire rizikos, amit tesz.

Egyebkent ha valaki sorozatosan, tudatosan veszelyezteti a gyereket, akkor akar a gyamügyet is jogos lenne belevonni, vagy nem? Itt azert ez nem all fent meg.


Miert kerdezted amugy? A velemenyed nagyban valtozik attol, mit kezd a kerdezö az informacioval? Remelem, nem...

2012. febr. 9. 13:38
 26/30 A kérdező kommentje:
bocs, utolso a 21-nek ment.
2012. febr. 9. 13:39
 27/30 anonim ***** válasza:

"Miert kerdezted amugy? A velemenyed nagyban valtozik attol, mit kezd a kerdezö az informacioval? Remelem, nem..."


Nem. Egyszerűen csak kíváncsi voltam rá, nem értettem mit vársz attól, hogy most itt beszélünk a dologról. De így már értem. Nem akartam kötekedni vagy ilyesmi. :)


Amúgy a h.allergén cica, kutya elvileg nem különbözik sokban a hagyományostól. Tehát kb. ugyanúgy néz is ki, csak nem okoz allergiás tüneteket. Mert elvileg azt sem maga a szőr okozza hanem azon valami...

(Nem néztem jobban utána a dolognak, mert én csak enyhén vagyok rájuk allergiás + nekem kint vannak az állatok.)

2012. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Megvan a macsek, voltak bioenergetikusnal, adott vmi tinkturat (?), hogy kenegessek hetente vele a macskat. (csoro kismacs... :)) Ez enyhiti az allergias hajlamot a gyereknel. Meg vannak illuziok, hogy a macsek nem megy be a haloszobaba, meg, hogy nevelhetö kisallat.

Ez van most. Ök tudjak.

Gondoltam, mivel annyian valaszoltak, vazolom a helyzetet. :)

2012. febr. 14. 10:42
 29/30 anonim ***** válasza:

"Meg vannak illuziok, hogy a macsek nem megy be a haloszobaba, meg, hogy nevelhetö kisallat. " :DDDD


Esetleg ha befújják a küszöbnél és néhol a padlót a szobában olyan spray-vel, amit nem szeretnek a cicák. (Van valami szer, akkor szokták alkalmazni, ha nem szeretnék, hogy felfeküdjön az ágyba vagy ha valaki a szomszéd macskáját akarja távol tartani a bejárattól.)

2012. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

29. :) allitolag az se mindig müködik. :))

Volt anno ket macskam, probaltam öket nevelni többfele modszerrel, de inkabb forditva sült el, en alkalmazkodtam egy idö utan hozzajuk. :D

2012. febr. 15. 11:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!