Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Parlagfű allergiások, hogy...

Parlagfű allergiások, hogy vagytok, kijött már az allergia?

Figyelt kérdés
Idén késik a parlagfűallergia, vagy szerencsém van, és most nem jön ki rajtam?

2012. aug. 7. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-es vagyok

Ilyenkor a torkom is kapar,meg általában,(gondolom) emiatt előjön szeptember körül a mandulagyulladásom is. :/

2012. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én lekopogom, de még jól vagyok. Tavaly augusztus 5én kezdődött, most még nem igazán van jele. 1x 2x viszketett a szemem. Nekem 3 éve kezdődött, és évről évre rosszabb volt. Tavaly éjszakánként már fulladtam is. Remélem az idei nem lesz ennyire vészes, szedetem immunerősítőt is. Jövő7en megyek 3napra a Balatonra, kíváncsi vagyok ott mi lesz a helyzet.
2012. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem már sajna pár napja kijött, de még elég gyengék a tünetek szerencsére. Ma vettem gyógyszert (Zilola) eddig még nem használtam, kíváncsi vagyok, ér-e valamit.
2012. aug. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!