Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egy falusi gyereknek erősebb...

Egy falusi gyereknek erősebb az immunrendszere mint egy városinak?

Figyelt kérdés

Szinte rühellem unokatesómat, meg az olyan városiakat, akik ha helyen, pl tű megszúrta őket, és icipicit vérzik, akkor rögtön fertőtlenítő, steril kötés.. meg mit tudom én.


Azt meg főleg utálom, amikor szintén alig vérzik, mert elesett vagy valami, és nem mer kimenni az utcára, sántít stb..


Ezt nem minden városira értem, hanem azokra akik ilyenek.


Én például falusi vagyok. Ha leesek a fáról, és "összetöröm magam" akkor az valahogy nagyon nem bír érdekelni.

Ha valamim vérzik, akkor lemosom, vagy ha olyan, akkor ragtapaszt teszek rá, és megyek ugyanúgy játszani.

nem szoktam minden legkisebb dolog miatt kezet mosni, sőt...

És ha elesek, lehorzsolom a térdem, vagy valami, akkoris megyek tovább játszani a porba.


Csak én gondolkodom így? És csak én rühellem azokat az embereket, akik egy szúnyogcsípés miatt "sántítanak"?


Úgy gondolom, hogy egy falusinak sokkal erősebb az immunrendszere, mint egy városinak. A városiak túl tiszták..


(nem minden városira mondom!)


2012. okt. 25. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól látod, de ez kizárólag a szülőkön múlik. Kit, hogyan neveltek kicsi korában?

Ezek szerint téged jól! :))))

2012. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jó, király vagy
2012. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ahogy írásodból nézem fiú vagy és olyan 13-14 éves:D

Erősebb,de elmondom miért.

városban több a szenny..

faluban többet kell dolgozni( kert,kerítés,házkörüli munka)

és nem mindenki nyavít egy csípés miatt.. én is ha lehorzsolom a kezem,akármi,lemosom,max fújok rá fertőtlenítőt oszt pá cső...pedig én városi vagyok:)

és nem túl tiszták..

16L

2012. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, 14éves fiú vagyok xd... te meg jósnő >.<


De írtam, hogy nem minden városira értem.


Találkoztam én már magadfajtákkal is, de sajnos több az olyan, aki nyüszít ha elesik...


Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2012. okt. 25. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én ha olyan a seb,hogy vérzik mindig teszek rá fertőtlenítőt. nem kell a vérmérgezés,meg hogy begyulladjon. ha fáj valamim azt kb lesz*rom csinál tovább a dolgaimat mintha nem fájna.kezet meg mindig mosok,tényleg szinte mindig mert irritál ha ragad a kezem.de ez van :D
2012. okt. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!