Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha fertozott vagyok (veszettse...

Ha fertozott vagyok (veszettseg). Mikortol all fenn a veszelye h fertozok masokat (mondjuk egy csok soran) a harapas utan? Ha kapom a harapas utan a vakcinat azido alatt fertozhetek e?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 15:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Engem annak idején a strandon egy egér harapott meg. Nem találtuk meg, a biztonság kedvéért a szüleim elküldtek egy tetanuszra, amiből aztán a veszettségelleni-oltás mizéria lett. A sebészeten betelefonáltak az ÁNTSZ-hez, és ott mondták, hogy a biztonság kedvéért oltsanak be. Megkaptam én is a vakcina-sorozatot. Kérdeztem az orvost ezzel kapcsolatban, ami a te gondod, nekem azt mondta, mivel valószínűleg én sem vagyok fertőzött, ezért nem is fogok fertőzni sem. Azért az első oltásodnál kérdezz rá.

20/L

2009. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!