Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » H1n1. miért ilyen tudatlan...

H1n1. miért ilyen tudatlan némelyik ember? Olvass tovább

Figyelt kérdés

olvasgatom itt a főrumokat, mindenki írja h a h1n1 sima infi, meg h nemis olyan fájdalmas meg stb, de nem ezen vana hangsúly hanem a szövődményeken, gyorsan elmúlik ez az influenza, de maradhat szövődménye, ami tüdőgyulladás v akármi, ne magán a betegségen legyen már a hangsúly....

ezért van az oltás, h ne kapd el a betegséget, és ebből kifolyólag ne legyen szövődmény... mert a szövődménybe szoktak belehalni.... tudom h unjátok a témát, de musz volt ezt leírnom...


2009. dec. 1. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Aha, csak azért mondok pár betegséges/kórokozót, amivel hasonlísd össze.

hiv 1 rekombináns gyógyszerrezisztens változat, gyógyíthatatlan

clostridium tetani - tetanusz, kezelés nélkül halálos.

clostridium botulini - miatta használunk nitrites rákkeltő! tartósítószereket, mert annyira veszélyes...

stb

ehhez képest azért hol van ez az influlenza? Közelében nincs a nehézfiúknak. Azmeg, hogy páran belehalnak... Autóbalesetben is meghalnak legalább annyian, sőt még többen.

2009. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
némelyik emberre irtam :D a szüleim orvosok...
2009. dec. 1. 14:56
 13/18 A kérdező kommentje:
oks, köszi a válaszokat :)
2009. dec. 1. 14:57
 14/18 anonim válasza:
100%

Ez is csak egy fogás, hogy valaki vagy valakik jól meggazdagodjanak. Egy orvos ismerős mondta, hogy ez ugyan az a vakcina amit 2-3 éve az akkor "járványra" adtak be.

Érdekes módon olyan esetről nem hallottam, hogy egészséges ember ebbe halt bele. Csak arról szólnak a hírek h meghalt xy akinek a szervezetében kimutatták a h1n1 vírust és ki emelik h nem kapott vakcinát, és még mellékesen hozzáteszik h volt más baja is, de az lényegtelen. (pl lehet agyvérzést kapott vagy daganatos volt vagy más egyéb súlyos problémája volt)

Lehet hogy mindenkiben kimutatható ez a valami, lehet hogy csak hazudoznak.

Mindenki cselekedjen legjobb belátása szerint. De a médiának nem kell hinni.

2009. dec. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

nekem egyébként az a furcsa, amit nem értek h a hírek is arról szolnak h xy összeesett és meghalt, kimutatták a szervezetében a h1n1-et.... de egyébként hogy? mert h írják h a h1n1 tünete ua. mint a sima influenzáé, akkor ezek az emberek elvileg elkapták a betegséget, és jött a szövődmény amibe belehaltak....de akkor meg már nemlehet benne a h1n1 a szervezetébe elvileg :D meg h "egyébként egészséges ember halt meg"... meg "nemvolt semmi tünete"... akkor hol a 40 fokos láz???? nemértem....

de ez a h1n1 dolog nincs olyan régóta, érdekes nekemis ez az egész , összeesik vki az utcán v akárhol és ráfogják h h1n1...pedig lehetett pl egy infarktus is vagy bármi

2009. dec. 1. 15:06
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Oltás beadása után 2 hétig az immunrendszer gyenge, így könnyebben el lehet kapni mindenféle frászt, a h1n1-et is. Így bele is lehet halni sajnos oltva is, bele is halt ilyen módon egy 80 körüli ember. Nem 100%, de az oltás a védettség kialakulása után megvéd.

Szövődmény: nálunk a családban mindenki megkapta, senkinél nem okozott semmi gondot, legfeljebb 37 körüli hőemelkedést.

Krónikus beteg: a magas vérnyomás, cukorbetegség, dohányzás, elhízás is az!

2009. dec. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Két napja adattam be, most akkor írjak végrendeletet vagy ne?!
2009. dec. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ne írj:) én hétfőn fogom beadatni....akit érdekel, nézze meg a napiszar.com-on a h1n1 elleni bejegyzést....
2009. dec. 4. 10:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!