Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért nem hiszi el senki,...

Miért nem hiszi el senki, hogy hiv fertőzött lettem?

Figyelt kérdés
2012-ben megfertőződhettem hiv vírussal egy lánytól, most pedig, 4 évre rá egyértelmű tünetek bizonyítják október óta folyamatosan, hogy baj van és romlik az immunrendszerem. A tesztjeim viszont negatívak, ami azért baj, mert tulajdonképpen zsákutcába kerültem. Érzem, hogy baj van, de mivel a tesztjeim negatív eredményt adnak, ezért nem kapok segítséget. A családom, az orvosok, a szűrőhelyek nem vesznek komolyan. Én meg gyakorlatilag végignézem, ahogy leépülök. Ti mit tennétek a helyemben? Már teljesen idegroncs vagyok.

2016. ápr. 28. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Mikor csinaltattad a tesztet? Voltal azota mas novel? Ha nem voltal massal azota,es az iden voltal teszten,akkor feleslegesen aggodsz,mert a tesztek 98% ban pontosak. Masreszt,a feljelentessel legyel ovatos,mert ha a lanynak nincs baja,csunyan megutheted a bokad,plusz o jelent fel ragalmazasert..mellesleg,szerintem az sem nyugtat meg,ha kiderul ,hogy neki nincs baja,mert ezen gorcsolsz..sejtem mit erzel,en tavaly ota vagyok igy..ket teszt negativ de megis parazok...a masik..nem akarlak ijesztgetni..de a daganatos betegsegek kozt van olyan,ami hiv tunetet is produkalhat.. De valoszinubbnek tartom,hogy pszhihologusra van inkabb szukseg..nem bantasbol irom..szerintem nekem is oda kene mennem mert en is becsavarodtam es valami tunet utan rogton agyalok....
2016. máj. 6. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Én már ott tartok, hogy bármilyen tünet megjelenik rajtam összekötöm a hiv-vel. Sajnos a legtöbb tünetem jellemző a betegség késői szakaszára.

Egyébként a lány partnereiről annyit, hogy rengeteg faszija volt, de ami a legjobban aggaszt, hogy 5 évvel ezelőtt kint volt a családjával Angliában. Tudom, hogy ott megismerkedett egy középkorú fickóval, akivel gyanítom le is feküdt. Márpedig Angliában rengeteg a hiv fertőzött. Szóval minden ellenem szól, csak a tesztek nem.

2016. máj. 9. 11:59
 13/17 anonim válasza:

Ne gondolj rá.

Elmondom neked,most csak bemagyarázod magadnak,és hoppá tényleg hives köcsög beteg leszel. Ne törődj vele! Nem gondolsz rá,1 hétig full lazítás,játsz,filmmezz,kapcsolódj ki.

Én ezt tapasztalatból mondom,mert én is beparáztattam magam,de már ha eszembe jut nevetek,apropó nevetés,eszedbe jut a HIV? Ne gondolj rá,nevess 1-et!

További szép estét,és nyugi tesó!

Üdvözlettel : Zoli

2016. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Azt gondolod, hogy a betegség végső stádiumában vagy? Mennyi a súlyod? A CD4+ T lymphocitaszámod mennyi?

Ha alacsony, menj el a Referencialaborba és kérj egy nukleinsav analízist! A szűrés ingyenes, de ennek jócskán megkérik az árát, mert ez a vírusnak az örökítőanyagát mutatja ki. Ha az is negatív, akkor nem vagy HIV-fertőzött, akkor viszont járj utána, mi a bajod.

2016. máj. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hàt,6hónap a legtöbb amiutàn a virus ellenanyagot termel..de ez nagyon ritka ..12 het utan mar 100% a begativ teszt. ..szerintem annyira rà stresszelsz,hogy idegi alapon van minden tünet...èn sajnos ugyan ezt teszem..vagy ràkot vagy hiv jeleit eszlelem magamon.. De ez szerintem stressz..
2016. máj. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hála az időszakos hasmenéseknek a súlyom 59 kg. 64-ről indultam, alapból nem vagyok egy testes típus.

A CD4 sejtszámom nem tudom mennyi, mert nem végeztettem még ilyen vizsgálatot soha. Múltkor telefonáltam be egy laborba, ahol ezt a vizsgálatot végzik térítés ellenében, de hát eléggé drága. 12 000 Ft és akkor még ehhez hozzájön hogy fel is kell utazni Pestre.

Erről a nukleinsav analízisről viszont még nem hallottam.

2016. máj. 11. 19:39
 17/17 anonim ***** válasza:
A hasmenes idegi alapon is lehet..inkabb vegbeltukrozesre kellene menned..
2016. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!