Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet hogy Leukémiás vagyok?...

Lehet hogy Leukémiás vagyok? Nyugtassatok meg!

Figyelt kérdés

Nos beírtam a Google-be hogy Leokémia mert nem tudtam milyen ez a betegség és kiváncsi voltam. Kidobott egy oldalt és megnéztem itt van néhány tünet ami rám is illik:


-Alergiához hasonló tünetek

Nekem már egy hónapja el van kicsit dugulva az orrom meg köhögök de nem vészes nagyon gyengén

-Néha gyengesés érzet és súlycsökkenés

Ebből nekem csak a súlycsökkenés van elég sovány vagyok 164 cm és 47 kg

- Vézékenység pl: ínynél

Fogmosáskor mindig vérzik az ínyem.És nehezen áll el.

- Mandula vagy nyirokcsomó bedagadás.

Már egy fél éve egy kicsit nagyobbnak érzem az ádámcsutkám vagy mandulám ha befeszítem

- Vérszegénység: Még Óvodás koromban enyhén vérszegény voltam és azóta nem voltunk dokinál


Még annyit tennék hozzá hogy az immunrendszeremmel semmi baj sincs átlágban évente egyszer vagyok beteg.Előre is köszönöm értelmes válszokat várok.


2010. máj. 12. 14:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni 14vagyok fiú
2010. máj. 12. 14:25
 2/9 A kérdező kommentje:

Még azt is elfelejtettem hogy van még 1 tünetem

-csontfájdalom- Főleg a lábamon de lehet azért mert lúdtalpas vagyok de a hátamon is néha

2010. máj. 12. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezeket a tüneteket más is okozhatja:


- Allergiához hasonló tünetek:

lehetsz allergiás is, pl. pollenekre.

- Néha gyengeség-érzet: teljesen normális, főleg kamaszkorban.

- Súlycsökkenés: kérdés, mennyit veszítettél a súlyodból,és mennyi idő alatt.

- Fogínyvérzés: fogágybetegség vagy C vitamin-hiány is okozhatja.

- Mandula- vagy nyirokcsomó-duzzanat: okozhatja megfázás, influenza, de allergia is.

- Vérszegénység: az,hogy óvodás korodban vérszegény voltál, nem jelent semmit, hiszen már 14 éves vagy.

Ha ezek együtt jelentkeznek, az sem jelenti azt,hogy leukémiás vagy! Ha biztos akarsz lenni a dolgodban, csináltass egy laborvizsgálatot! Kiderülhet,hogy a panaszaidat könnyen kezelhető hiányállapotok okozzák, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni :)

[Az orvostanhallgatók mindig diagnosztizálnak magukon egy-két olyan halálos betegséget, amiről éppen tanulnak... :) ]

2010. máj. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, biztos az vagy, és van hátra még 1 heted..

Jajjmár.. talán el kéne menned a háziorvoshoz, és neki elmesélni ezeket a problémákat, ahelyett, hogy itt a gép előtt idegesíted magadat, nem?

2010. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el vérvételre. Ha kiugróan magas a fehérvérsejtszámod, az utal erre, semmi más. A többit csak bebeszéled magadnak. Ne kreálj problémát, ha nincs :)
2010. máj. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:D Jaj bocsi, de ezek olyanok amit igazából bárki magára húzhat .

uhh fáj a gyomrom , lehet h gyomorfekélyem van ?

ja és a vérzékenység nem arra utal sztem , h vki amikor erősen megdörzsöli az fogait , ínyét akkor elkezd vérezni , hanem pl ok nélkül elkezd vérezni az orra erősen , vagy hasonló :)

2010. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Itt a vég.
2010. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi olyanod nincs, ami ne lenne normális egy 14 éves fiúnál.

A gyakori orrvérzés már utalhatna bajra, de hidd el, neked kutya bajod. Anyukám leukémiás volt, úgyhogy tudom miről beszélek.

2010. máj. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Úgyan már komoly betegség komoly tüetek ha fogy 10 kilót, vérzik az orrod akkor gyanakodj komoly betegségre.
2013. márc. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!