Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Leukémiás vagyok? Vagy csak...

Leukémiás vagyok? Vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés

2 hete megvoltam fázva, de már elmúlt, néha fájnak a csontjaim (csak 1-2 percig, mindig máshol, néha a lábam, néha az ujjam..), vérzik az inyem (bár ez már több éve...), és általában fáradt szoktam lenni

más tünetem nincs, pl nem fogytam le, nem érzem magam gyengének..

nemrég elvesztettem az egyik ismerősömet (rákban halt meg) és ezért félek hogy én is az vagyok..


2011. ápr. 24. 23:32
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
még egy kis info: nem szoktam csak úgy belázasodni, de 2 hete beteg voltam és még mindig köhögök, és általában hidegek a végtagjaim
2011. ápr. 24. 23:37
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, de szerintem egy számodra ilyen komoly problémát nem itt kéne megvitatnod, hanem orvoshoz menj el. Ezt nem rosszindulatból mondom, tényleg jobb lesz. Lehet egyszerűen hipochonder(képzelt beteg) vagy. De én nem ítélkezhetek csak is az orvos!!:)
2011. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

az a gáz hogy félek elmenni orvoshoz :S és én is gondoltam már arra hogy hipochonder vagyok

amúgy 16/f

2011. ápr. 24. 23:44
 4/20 anonim ***** válasza:
És miért félsz elmenni orvoshoz?:O
2011. ápr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
mert félek hogy kiderül hogy rákos vagyok..
2011. ápr. 24. 23:48
 6/20 anonim ***** válasza:
Ismerősödhöz nem kötött vérszerintiség.
2011. ápr. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj ha ki is derül maximum még kezdő stádiumban van még biztos gyógyítható de ha nem mész el rosszabb is lehet.
2011. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, attól ha nem mész el orvoshoz, még ugyanaz lesz veled...Csak így még segíteni is lehetne rajtad...Szóval kedden az legyen az első, hogy elmész. Vagy megnyugszol, hogy semmi bajod(így legyen!) vagy kiderül, hogy hoppá van valami, de mivel időben elmentél orvoshoz, ezért tudnak segíteni :)
2011. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak is jól jöhetsz ki, ha elmész orvoshoz.
2011. ápr. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amilyen hülye időjárás van simán lebetegedhettél. Ne aggódj szerintem, de megnyugtatásként menj el orvoshoz.
2011. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!