Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Infúzió után fájdalom normális?

Infúzió után fájdalom normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A bal kezembe 2 napig a jobb kezembe pedig 3 napig kaptam infúziót. 4 napja engedtek ki a kórházból. Mindkét kezem piros, fáj és megvan duzzadva. Egyik kezemet se tudom kinyújtani. Ez normális? Kenem kenőccsel. De egyszerűen nem tudom használni normálisan a kezeimet.
2017. nov. 30. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nem normális, azonnal menj vele orvoshoz!

Nagyon remélem nem kaptál fertőzést. Ne várj egy percet sem, kezelni kell. Gyógyulást neked, majd írd meg mi lett veled.

2017. nov. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek: Nem normális, menj orvoshoz!

Nekem kicsit hasonló tüneteim voltak vérvétel után, úgy bedagad és kimerevedett a karom, hogy napokig nem tudtam behajlítani, és nagyon fájt. Nekem fémallergiám van, de nem volt piros, úgyhogy neked szerintem más bajod lehet, a doki majd kideríti!

2017. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!