Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hazahívjam a férjem?

Hazahívjam a férjem?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg vagyok már 4 napja. Láz, köhögés, szédülés, fejfájás, gyengeség, remegés, hátfájás. Van egy 16 hós babánk, aki pörög, én meg nem bírom. Örülök, hogy adtam neki enni és kicseréltem a pelusát. Szerintetek nagyon gáz lenne, ha felhívnám az apját vagy esetleg anyósomat, hogy eljönne-e valamelyikük a munkából vigyázni a kicsire?

2018. febr. 5. 10:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elég influenza gyanús vagy...én haza hívnám vagy legalább is jelezném, hogy mi a helyzet és ha nem tud jönni megkérném, hogy hívjon fel időközönként, hogy minden rendben van-e...orvosnál voltál?
2018. febr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Még nem, holnap tudok menni csak. Nem nagyom tudom kire bízni a picit.
2018. febr. 5. 10:52
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyen esetben én vittem magammal a gyerekeet.
2018. febr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én nem vinném magammal, nem csak azért mert betegek vannak, hanem mert útközben is rosszul lehetek...nekem sincs segítségem csak a párom/igaz már 4 éves a lányom/ha ilyen helyzet volt megoldottuk..ha nem az nap másnap/pl elvitt kocsival, addig ők vásároltak vagy hazajöttek,mert kb órás elfoglaltság várakozással, ha nem több/ nincs messze a rendelő csak bkv-val/...gondolom ha 4 napig bírtad ez az 1 nap nem oszt vagy szoroz, hogy orvoshoz menj...jobbulást és kitartást☺1-es voltam
2018. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bírtam, mert nem voltam egyedül. Apuláméknál voltunk. Ők fogyeltek rá. Meg..most sokkal rsszabbul vagyok. Én még ennyire sz..ul nem éreztem magam életemben. Anyósom elugrott amig az egyik ismerősünk elvitt az orvoshoz. Hát...11:40-kor úgy elsétált mellettem a doki mint a sicc. Pedig látta,hogy szarul vagyok. Az asszisztens csak annyit mondott ma már nem jön vissza, menjek be holnap du. Meg, hogy miért ilyen későn mentem..de már nem volt idegzetem magyarázkodni, hogy nem csak úgy van, hogy fogpm magam és jövök sajnos. (Messze is lakunk az orvostól,busz ritkán van, nem nagyon van csatlakozás) Férjem még meg sem kérdezts,hogy eljöhet-e...pedig neki szóltam elsőnek. Azt hiszem ennyire számíthatok rá...
2018. febr. 5. 12:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Sajna ilyen a felnőtt élet...

Mi is számtalan ilyen helyzetben voltunk, hogy csak nekünk van autó a családban, férjem dolgozik (csak neki van jogsija), és munkából nem mindig tud kiugrani, ami természetes is...munkahely. De próbálkozik, csak a főnöke egy f**z. A tiéd nem is próbálkozik? :O. Akkor miért vagy még vele? :O

Jobbulást, és remélem eljutsz a dokihoz :).

2018. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagymama nem viszi el a kicsit pár napra?
2018. febr. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az én férjem főnöke is egy ... és már inkább nem is próbálkozik. Azért reménykedtem. Voltam ügyeleten. Tüdőgyulladás. Anyósom reggel elmegy dolgozni 11 fele hazajön és elviszi.
2018. febr. 5. 18:52
 9/13 anonim ***** válasza:

És miért is nem hagyod ott férjrd ha ilyen? 😮

Jobbulást 😊

2018. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek zaklatod a férjed, ha tudod, úgysem tud eljönni, viszont ha ilyen ötletekkel megy a fönökhöz, akkor adott esetben kirúgják? Jobb neked, ha munkanélküli lesz, és az egész család pénz nélkül marad??
2018. febr. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!