Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hazahívjam a férjem?

Hazahívjam a férjem?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg vagyok már 4 napja. Láz, köhögés, szédülés, fejfájás, gyengeség, remegés, hátfájás. Van egy 16 hós babánk, aki pörög, én meg nem bírom. Örülök, hogy adtam neki enni és kicseréltem a pelusát. Szerintetek nagyon gáz lenne, ha felhívnám az apját vagy esetleg anyósomat, hogy eljönne-e valamelyikük a munkából vigyázni a kicsire?

2018. febr. 5. 10:41
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy ez nagyon kedv függő...Ha jó a kedve elengedi, ha nem nem. Nem engedte. Ennyi

Köszönöm a válaazokat!

2018. febr. 5. 21:04
 12/13 anonim ***** válasza:
Ez de komoly...ennyi miatt azt írni, hogy hagyja el a párját...nem csoda, hogy ennyi egyedülálló anyuka van🤔
2018. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak próbáltam eltúlozni válaszomat :)


Gondolj bele, hogy szerencsétlen férj hogy érezné magát, ha megtalálná ezt a kérdést.

Egyrészt kibeszéli a háta mögött, másrészt meg lefikázza, hogy nem lehet rá számítani, HOLOTT pár kommenttel később beismeri ,hogy nem is a férj hibája. Ráadásul honnan tudja kedves kérdezőnk ,hogy mi volt a férj munkahelyén aznap?

Véleményem szerint itt nem a férj a ludas, Ő megpróbál megtenni mindent, de a feleség kissé...házsártos. Remélem csak a betegség miatt.

Én a helyében bocsánatot kérnék a férjemtől, még ha nem is tud róla miért.


(tapasztalatból írok)

28/N

2018. febr. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!