Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a bajom? (napi...

Mi lehet a bajom? (napi szinten hasgörcs+hasmenés)

Figyelt kérdés
Ezen a héten keddtől-pénteking minden nap délután 2 óra körül elkezd nagyon görcsöli a hasam ezért el kell mennem wc-re és hasmenésem van. Az a nagyon furcsa, hogy reggelente is elmentem nagy dolgot intézni, de akkor normális volt. Ilyen jellegű dolgot előtte már háromszor tapasztaltam, legelőször egy olyan szerdán volt 4 óra körül, amikor a hét elejétől kezdve koplaltam,(orvosi utasításra, ettől teljesen független dolog miatt) ami annyit jelent, hogy csak rizst sima pulykamellet és egy nagyon gyenge levest ehettem, meg persze háztartási kekszet. Akkor arra gyanakodtam, hogy pont a dolog előtt elég kemény edzésem volt és hogy talán ezt ennyi kajával nem bírta a szervezetem. Másnap suli előtt vettem be hasfogót így utána nem volt baj. Ezt követően voltam vérvételen(minden eredményem jó volt).Ez még tavaly volt kb. novemberben. A másik kettő két hete volt csütörtökön ugyan így két óra körül és a rá következő pénteken, de akkor viszont este. Mivel hétvége volt utána ezért szerintem nem vettem be semmit és elmúlt. Ezen a héten is mázli h csak kevés órám volt és itthon kapott el, bár tegnap alig értem haza(jó hogy közel lakom a sulihoz) és nagyon félek, hogy mi lesz jövő héten mert nagyon fáj ilyenkor a hasam. Tegnap amikor már éreztem, hogy kezd fájni vettem be Nospát. Nem segített. Valakinek volt esetleg hasonló, vagy tudja mi lehet ez?
2018. ápr. 7. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ételallergia(laktóz,glutén, fruktóz...)
2018. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt is nézték a vérvételen és minden negatív lett. :(
2018. ápr. 7. 18:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Liszterzekeny vagyte is. En meg rizst se ehetek. Uditokbe is beleteszik. Nekem az orvosok nem jottek ra. En jottem ra.

A napi tobbszorinormal szeklet is attol van.

2018. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De az, hogy lehet, hogy a tavaly év végi vérvételem nem mutatta ki? (mert nézték azt is) Más vizsgálat is van esetleg rá? És mi rá a megoldás, hogy lehet kezelni? Neked is hasonló panaszaid voltak?
2018. ápr. 9. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!