Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért lett hirtelen hasmenésem...

Miért lett hirtelen hasmenésem a baracktól?

Figyelt kérdés

Most így a nyár folyamán minden este ettem barackot, mindig megmostam, semmi bajom nem volt tőle. De ha előző évekre emlékszem vissza, akkor se. Viszont pár nappal ezelőtt iszonyú hasgörcsöm lett miután ettem, hasmenésem is volt. Gondoltam hátha csak az volt a gond, hogy aznap több rostos ételt ettem a kelleténél. Azért 2 napig "pihentettem" a barackot.

Ma este megint ettem és ugyanaz a problémám... :S Nem hiszem, hogy magával a barackkal lenne vmi probléma, mert pl. a héten 2x is csináltunk belőle süteményt és azt is nyugodtan ehettem mert nem okozott gondot.

Igaz, mindig is érzékenyebb volt a gyomrom, mindig figyelek rá hogy semmit ne egyek össze meg a mennyiséget is, de a kedvenc gyümölcsöm nem értem miért csinál most problémát...



2017. júl. 8. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól, hogy mi van még a gyomorban ill. a patkóbélben, általában azok erjesztik meg gyorsan a cukros gyümölcsleveket.
2017. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
haha nálam ugyan ez volt ma 24 óra elteltével 1 db őszi megevése után én főzeléket ettem rá attól lehetett, olyan retek büdös volt :c
2017. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én meg ebéd után fagyit ettem. Mind a két alkalommal. Ez okozhatja a gondot?
2017. júl. 8. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Hasmenést általában nem az utolsónak leküldött kaja okoz, hanem valamelyik azelőtti.
2017. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!