Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy elkaptam a mononuc...

Lehet, hogy elkaptam a mononucleosis-t? (csókbetegség)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Három napja csókolóztam valakivel, akit nem ismertem (tudom, felelőtlenség volt) és most fáj a torkom, lázam van, mintha a nyirokcsomóim is nagyobbak lennének. Elkaphattam a mononucleosis-t?

Mindenhol azt írják, hogy hosszabb a lappangási idő, de a tünetek és a körülmények miatt csak erre tudod gondolni. Kérlek segítsetek.

18/f



2018. máj. 4. 02:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy az influenzát, vagy megfáztál stb. Ha hosszabb a lappangási ideje miért félsz tőle? Ne haluzd be a nagyobb nyirokcsomókat. :D

Rólam utólag derült ki, hogy mononukleózisom volt, mert mandulagyulladásnak nézték, általában simán túlélhető dolog amúgy is.

2018. máj. 4. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van most járvány is, bármilyen fertőző betegséget elkaphattál, nem csak a mononukleózist.

Egyébként vérből lehet kimutatni, de valóban hosszabb a lappangási idő, még a vérből is később kell nézni.

A partnered hány éves, és volt-e beteg?

2018. máj. 4. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerted? Mi volt ez, filmforgatás?
2018. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia nem hinnem h elkapad.

de olyan a tünete mint a tüszös mandulagyulladasnak.

nezd meg a torkod!

siman piros vagy tüszös ??

ha sima piros lehet barmitől mondjuk hideget ittal stb. ha fehér két oldalt, akkor tüszös, irány az orvos.antit felír.

2018. máj. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!