Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A rühesség az elejétől kezdve...

A rühesség az elejétől kezdve nagyon intenzív viszketést eredményez?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy ha mar el kezd viszketni, akkor egyből olyan intenzíven viszket? Vagy fokozatosan? Mert en most viszketek par helyen nemhiszem h ruh de ettol felek. Barátnőmnek nem lenne jó átadni, ha pl ez van velem. :/ viszketek a testem nehany reszen, hogyan tudom megallapitani hogy ez az? Meg ha elkezd viszketni onnantol kezdve nagyon durvan kell viszkednie nem? Jobban mint egy szunyogcsipesnek? Vagy ez hogy mukodik? Ertelmes valaszokat kerek:)

2018. dec. 31. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, akkor biztos lehetsz a dolgodban.
2018. dec. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Önmagában a viszketés nem egyértelműen mutat rüh irányában.
2018. dec. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen epp erre akarok ravilagitani h ez az e nem tunt fel?
2018. dec. 31. 07:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak ilyenkor mindig a legrosszabb jut eszembe
2018. dec. 31. 07:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Amugy olyan erzes hogy pl viszket egy helyen mondjuk a hatam, es utana viszket mashol, aztan megint mashol de nem durvan viszket, csak idegesit ha mondjuk viszket valahol utana mashol jelentkezik a testemen a viszketes. Nap kozbe mikor megyek kevesbe viszket. De ha nincs rajtam ruha csak pl egy boxer akkor elkezd viszketni.
2018. dec. 31. 07:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha rūhes lennél,annak lenne szemmel látható nyoma is. A kislányom a bolcsiben kapta el,és piros ráncos folt volt a kis kezén. Szerencsére nagy odafigyeléssel könnyen kezelhető.

Nekem is van ilyen,hogy mindig máshol viszkedek,de én azért,mert a víz nagyon kiszárítja a bőröm fürdés után.

2018. dec. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!