Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hugom szerintem akar valamit...

Hugom szerintem akar valamit csinálni magával mit tegyek? Nem tudok mindig mellette lenni

Figyelt kérdés

Olyanokat mond hogy nagyon szeret ő ezt nem szokta így mondani.

És nagyon rossz kedve van mostanában szerintem orvoshoz kéne mennie de ő nem akar nem is mondja el mi baja.

Mondtam neki jöjjön velem vásárolni ő nem akar mert minek semmi értelme neki már nem kell semmi.

Nem dolgozik otthon van barátja nincs 18 éves


2019. júl. 23. 21:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Suliba olyan szakra járt ami nem érdekli őt. Nem is tudja mi érdekelne őt
2019. júl. 23. 21:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudok azonosulni vele.. 18F vagyok, velem is KB ez van, és nekem a magány hozta ki, lehet neki is. A kor azért fontos, mert szerintem ezek szerint ez nem gyerekkori hülyeség hanem tényleg el van keseredve, amit én is megértek, 0-24 ki se mozdulok szinte és értelmét se látom semminek.. Vigyázz rá és törődj vele, magamból indulok ki, remélem segít amit mondok, muszáj foglalkozni vele, legalább te ha más nem, mert ő is vagdosni fogja magát, amit azért nem szeretnék hallani egy lány felől az már nekem fáj :C Csak tudasd vele hogy rohadtul fontos és nincs elhanyagolva... Nem mondom hogy szerezz neki barátokat vagy barátot, bár nekem egy hozzám illő lány oldana meg mindent, de ha jön a csalódás talán ő se bírja ki. Ha depressziós és ennyire elkeseredett, muszáj mellette lenni. Lehet ő nem pont ilyen nyűgös xy mint én srác létemre, de talán ezzel segítek, hátha neki kijuthat még az a szeretet és foglalkozás, segítség ami nekem nem ;)
2019. júl. 24. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!