Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet kihuzni valakit...

Hogyan lehet kihuzni valakit a gyász utáni depresszióból ha nem engedi hogy közeledjek?

Figyelt kérdés

Párom most vesztette el édesanyját. Pontosam mi bolt nem.tudom nem akar róla beszélni,de azt mondta "a karjaiban halt meg"...

Teljesen el akarja szigetelni magát,de félek hogy mélydepresszióba zuhan.

Annyira földhözvágta most ez,azt se tudja mit akar s ki iránt mit érez.

(2m magas kemény skinhead de kenyérre lehet kenni olyan érzékeny lélek)


Nagyon aggódok miatta 😔


Válaszokat előre is köszönöm.



2019. júl. 24. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem kell kihúzni, a gyász feldolgozásához időre van szüksége. Ha nem akar beszélni, ne faggasd. Ha beszélni akar, hallgasd meg. Figyelj rá, gondoskodj róla, és idővel majd jobban lesz.
2019. júl. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1# Éppen az a gond hogy nem engedi hogy foglalkozzak vele és eltaszit magától mert nem tudja mit akar s mit érez...

Igy fogalmazott. De szerintem leginkább csak ugy érzi most nem tud szeretni. (Én kiskoromban vesztettem el mindkét szülőmet,és fura gyerek voltam mit ne mondjak )

2019. júl. 24. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!