Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi Rivotril Beszedéstől...

Róbert dávid kérdése:

Mennyi Rivotril Beszedéstől kerülsz korházba? Esetleg halsz meg?

Figyelt kérdés
Az orvosommal tegnap megbeszéltük hogy elhagyjuk,de a második nap olyan dúrva elvonási tünetek jöttek hogy már nem birtam.Nos én véletlen se akarok megölni vele magam,de beszedtem a régi adagot ami azelött volt 3x1mg naponta. Mennyi MG Rivotrilt kell beszedni hogy súlyosabb bajom legyen? Mert néha valamikor bekapkodom mikor feszült vagyok és ingerlékeny. 28/F

2019. júl. 25. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosod egy barom. Nem lehet egyik napról a másikra elhagyni. Csökkenteni kell az adagot napról-napra. Így el lehet kerülni az elvonási tüneteket.

Elég sokat kell beszedned, hogy bajod legyen.

2019. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy másik Rivotrilos kérdés alatt olvasom: " Továbbá nem tilos olvasni, tájékozódni a témában."

Már csak azért, mert a gyógyszer papírján is rajta van, hogy a hirtelen abbahagyás cikornyás lehet.

2019. júl. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fokozatosan hagyatná el velem,nem barom. de én meg nembirom az elvonási tüneteket
2019. júl. 25. 16:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha 0,25mg-ot csökkentesz, az nem lesz annyira rossz. Csak lassan csináld, menni fog.
2019. júl. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pont tudom, mert a saját elvonásom alatt vérprofi szakemberré képeztem magam.

Az ajánlott csökkentési sebesség a teljes adag 10%-a 3-4 hetenként. Így kb 10 hónsp alatt lehet kényelmesen letenni.

Mivel hozzá van szokva a szervezted, te 10-20 mg-tól lennél rosszul, és kéne vagy 200 mg, hogy légzésbénulásban meghalj.

2019. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre válaszolva: volt egy exem aki egy este alatt beszedett ugy 20 szemet, nem emlékszem az hány mg-os volt. Ivott rá sok sört is. Hajnalban feküdt le aludni, másnap délutánig nem lehetett felébredszteni de nem halt meg...

Az ő szervezete hozzá volt szokva sok mindenhez.

2019. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!