Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lamolep ( lamotrigin) szedésén...

Lamolep ( lamotrigin) szedésénél nagy baj, ha néha megiszok 2-3 sört?

Figyelt kérdés
Este veszem be,de előtte pár órával iszom a sört néha. Tapasztalatok érdekelnének akik ezt szedik.
2019. júl. 28. 04:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve szedem. Néha többet is iszom, mint 3 sör, sőt, néha kb közvetlenül rá veszem be a gyógyszert, de sose lett még tőle bajom. Persze nem buzdítani akarlak, vagy azt mondani, hogy senkinél nem okozhat ez bajt, mert simán előfordulhat sajnos. Nekem nincs semmilyen rossz tapasztalatom viszont.
2019. júl. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baj, én szoktam rá vodkázni (nem keveset:D) és soha nem volt semmi problémám. Persze én sem ajánlom ezt, csak gondoltam megosztom, hogy ha ettől nincs rosszullét, akkor pár sörtől sem lesz. De mindenkinek más a szervezete, óvatosan, lassan próbálgassátok!
2019. nov. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!