Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippát (cipralex et) hirtelen...

Róbert dávid kérdése:

Scippát (cipralex et) hirtelen abbahagyom mi történik?

Figyelt kérdés
Szóval szedek mellete még 4 gyógyszert, Reagila6mg,Mirtazapin30mg,Amitrex800mg,Rivotril3mg, kb 3 hónapja szedem ezt és nem szeretnék ennyi szart szedni,a májamnak tuti annyi lesz.Lehet ennyi gyógyszer mellet semmi nem történik ha elhagyom(max az áramütés érzés,amit már tapasztaltam régebben.). orvosommal nemtudok beszélni szeptemberig. felejtős. 28/F

2019. aug. 2. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Miért is felejtős? Hónapokig nincs orvos? Ugyan már.
2019. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
igen képzeld szept közepéig szabin van
2019. aug. 2. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a háziorvosoddal beszélj vagy a dokid helyettesével
2019. aug. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi.. olyan nincs hogy hónapokig nincs orvosi ellátás.
2019. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, fokozatosan lehet abbahagyni. Mindenképp beszélj orvossal.
2019. aug. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Ennyi gyógyszer mellett lehet észre sem veszed, ha egyet elhagysz. A májad azt teljesen tönkre fogják ezek tenni. Nekem a Mirtazapin 2 hónap alatt nagyon megemelte a májenzim értéket.
2019. aug. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor abbahagyom a scippát
2019. aug. 2. 23:13
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2019. aug. 2. 23:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Aha. van itt egy ütődött a válaszolók között, és arra hallgatsz, mert azt mondta amit hallani akarsz.
2019. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilván ez a kérdés már nem aktuális, de ha bárki hasonló helyzetben van, az én tanácsom az, hogy semmiképp ne hagyjátok abba a Scippát egyik pillanatról a másikra. Én ezt tettem, csúnyán visszaestem. Ha fogyófélben van a gyógyszer és belátható időn belül valamiért nem tudtok új adagot íratni, akkor azt ajánlom, inkább kezdjétek el felezni a tablettát, hogy tovább kitartson, de ne tűnjön el az anyag a szervezetedből teljesen hirtelen, mert abból baj lehet. A felezésből azért akkora probléma nem származhat.
2020. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!