Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Könnyek nélkül sírni? Volt...

Könnyek nélkül sírni? Volt már ilyen jellegű tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem igazából hogy ez valójában micsoda pánikroham vagy valamilyen egyéb reakció...

Többször volt már velem olyan hogy éreztem a gombócot a torkomban, kapkodtam a levegőt tulajdonképpen olyan volt mintha zokognék de könnyeim vagy egyáltalán nem voltak vagy pedig csak éppenhogy könnyeztem.

Mégis ezzel mit lehetne kezdeni? Hogy lehetne ezen túl lendülni?

Ha valakinek van hasonló tapasztalata már az is valamennyire megnyugtató lenne ha megosztaná.

A válaszokat előre is köszönöm



2019. aug. 5. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia, sajnos én sem tudom, hogy hogyan lehetne leküzdeni, de velem gyakran előfordul. Emetofóbiám van amióta az eszemet tudom, és gyakran vannak ilyen kis pánikroham szerű akármijeim, pont mint amit leírtál. Általában csak kimentem levegőzni, ittam egy kis vizet, és próbáltam másra gondolni, mert más módszerem nincs rá sajnos. Igazából nálad attól függ, mi okozza.
2019. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Belső feszültség okozza, nekem sokszor volt. Én olyankor direkt megríkattam magam, ez fizikailag is oldja a feszkót, meg lelkileg is. Utána még egy bicajozás, forró fürdő, és elmúlt.
2019. aug. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!