Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Baj, ha kiadom magamból? Ha...

Baj, ha kiadom magamból? Ha baj, ha nem megteszem.

Figyelt kérdés

Nagyon ideges vagyok, felidegesít az egész környezetem.


Nem akarok a kivételes személyeknek a terhére lenni, így csak kiírom magamból, hátha könnyebb lesz. :D

Ne írjatok olyat, hogy más embernek nagyobb gondja van, tudom, és sajnálom, de attól még én is lehetek ideges.


- Hogyha nincs kedved dolgozni és ennyi pénzed van, minek dolgozol emberekkel? Hogy felidegesítsd őket azzal, hogy nem jelentkezel időben, hogy nem azt csinálod amit kérnek tőled (és amiért nem keveset fizetnek), hogy lesz**om legyél és ezzel húzod mások agyát? Ügyes vagy, tényleg, és más tudom, hogy elb***ná a nehezen kezelhető hajam, de igazán összeszedhetnéd magad, mert iszonyat megbízhatatlan vagy.... Nem lehet rád építeni egy db időpontot sem?? 3 napig tart leegyeztetni 1-et mert nem reagálsz? Nem hiszem el, hogy manapság senkinek nem fontosak a vendégei/ betegei és bárki mindent megtehet, mert úgyis jön egy másik, aki fizet...


- Előbb említettek rád is vonatkoznak... rád, akitől 2 hete választ várok és annak ellenére, hogy nem keveset fizetek neked, olyan életunt vagy, hogy hánynom kell, ha rád nézek. Most komolyan 2 hét alatt nem lehet reagálni egy k**va levélre (aminél úgy reagálsz, mintha meg sem kaptad volna)? Előzővel együtt te is mész a felejtőbe, hogyha lesz egy kis időm rá, hogy pótlást keressek (ha már az első befuccsolt, akire váltottam volna, mert olyan k**va jól él az is, hogy 1 vendég nem számít...), mivel most


- rengeteget kínlódom a rohadt egyetemmel, mert kötelező a tanároknak mindig olyannal szivatni a diákokat vizsgán, amilyen feladattípust sem az órai anyagban, sem a könyvben nem találni... Amúgy sem értem miért erőltetem, ha undorodom az egésztől.. Csak jól akarok keresni és tudom, hogy azzal a végzettséggel jól is lehet, csak éppen más szférában...


- Kedves orvosok? Nem zavarja egyikőtöket sem, hogy attól mert szép fehér a fogam és sokat mosolygok kb belülről kirohadt az egész (mint ahogyan lassan a lelkem is)? Nem, ugye? 4 kollégátok sem tudott segíteni rajtam, úgy, hogy fizettem nektek és még többet fizettem volna, ha meg is csináljátok (tisztelet az 1 kivételnek, aki többszáz ezerért tette volna ezt). Annyira gáz, hogy sztk alapon hónapok mire bekerülsz és 0 a szolgáltatás amit kapsz, de ami még sz**abb, hogy már maszekban is elkényelmesedtem az orvosok és bármit megengedhetnek maguknak. Undorítóak vagytok (tisztelet a kivételnek)...


- Elhiszem, hogy könnyű elfelejteni, hogy honnan jöttetek, de igazán tekintettel lehetnének azokra, akik a ti idióta döntéseitek miatt szívnak... Lehet, hogy pénzt spóroltok meg azon, hogy a cégtől elvándorolt emberek helyére nem vesztek fel újakat, de sokkal jobban nem jártok. Túlterhelitek az ottmaradtakat (akik hamarosan új munkahely után fognak nézni, sőt már el is kezdték...) de csak szólok, hogy ha már kb mindenki elmegy muszáj lesz újakat felvenni, de a jelenlegi piacon azok sokkal magasabb bért fognak elkérni, mint a jelenlegiek vagy kezdők lesznek kevés pénzzel és rossz esetben nem lesznek hasznosak és ugyanott lesztek... Ezek mellett nem elég ezzel a rúgással beállni egy eddig jó cégnek a többi hajcsár mögé, még olyan összefüggéstelen folyamatokat is be kell iktatni, ami az eddig jól működő dolgokat 4x megnehezíti... Miért???? Okéé, változtassuk néha a dolgokon, de ez komoly??? Most tényleg a negatív irányba kell? Ahelyett, hogy 11-kor begurultok a több tíz milliós autóitokkal üljetek le mellénk és elmagyarázzuk, hogy mi mit javasolnánk, hiszen mégis csak mi látjuk át, nem ti... Jeleztük mi nektek, sőt többen is jelezték nektek, hogy ez így nem jó. És nem akarom elhinni, hogy ilyen beosztású embereknek nem ér a szó... Vagy a büszkeség miatt szív több tíz ember?


- Miért beszélsz hülyeségeket és miért vagy ennyire önző? Ahelyett, hogy örülnék annak, hogy másnak jó, de a gratuláció helyett mindig azt kérdezed, hogy veled mi lesz így... És a legviccesebb, hogy jó embernek tartod magad. Eddig én is annak tartottam magam, de mivel rájöttem, hogy a körülöttem lévő sok sz***házi nagyívben sz***k a fejembe, ez egyre több rosszindulatot vált ki belőlem is... Te is mérgezed az életem, mint ahogy a többi félig meddig ismerős, akik az első adandó alkalommal hátbaszúrnának, csak azért, hogy nekik jó legyen vagy éppen azért, hogy nekem legyen rossz. Bár bármennyi méreg van bennem, erre a szintre nem fogok soha lesüllyedni.


Aki végigolvasta annak gratulálok és egyből bocsánatot is kérek tőle. :D A lelkemnek jobb lett.



2019. jún. 21. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez az oldal a kérdésekről szól elvileg.....
2019. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez oldal azért van, hogy segítsen az embereknek. Nekem ez most segített és egyébként sem kértem választ senkitől. Hogyha ennek a "kérdésnek" a megnyitására ment rá pár kilobyte a mobilnetedből, akkor ne haragudj.
2019. jún. 21. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Te ne haragudj, de mit értél el vele hogy hisztiztél egyet a vakvilágba ahelyett hogy megoldottad volna a problémáidat? Mondd el azoknak a dolgokat akikkel bajod van. A céltalan nyafogás semmin sem változtat.
2019. jún. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Leírtad, oké. Jól esett, oké. De mi a fszért kellett kirakni ide kérdésnek??
2019. jún. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: Igen, egyébként esedékes, hogy 2-3 embernek beolvassak magam körül, csak sajnos én húznám a rövidebbet. Alapjáraton nem izgatom magam ilyenen és megbeszélem ha valami bánt, a magánéletben, de ezek közül az ember közül akad 2 akiktől sajna erősen függök.


3. válaszoló: Nem tudom, de mindjárt írok még egy ilyen kérdést és benne neked is címzek valamit.. Kiírtam magamból ami bánt, jól esett, úgy voltam vele, lehet valaki hasonlóan érez, kimorogja magát az is, aztán kész. :D De nem... mert tele van az egész gyakori kérdések olyan rosszindulatú válaszadókkal, mint te. :) És amúgy ti, kedves kötözködő, fusztrált felhasználók egy k**va fokkal nem vagytok különbek nálam. Én csak magamnak morgok, ti meg mit csináltok??? A saját keserveteket másokon töltitek ki. Ez nem csak rád vonatkozik, hanem kb minden 2. válaszadóra, csak a negatív sz**t olvasni minden kérdés alatt, akkor is, hogyha szerencsétlen válaszadó amúgy -velem ellentétbe- tök normális, átlagos kérdést tesz fel és a segítségeteket várja. Istenem... vegyétek már észre magatokat, de komolyan! Miért kell ennyire megkeseredett, rosszindulatú embernek lenni? Elhiszem, hogy szívás az élet sokszor, szerintem elég sokan átérzik, de ezt most komolyan vadidegen emberek kérdése alatt piszkálódva a másikkal kell kiadni magatokból? Ennél még az én szánalmas 1 oldalas panasz-regényem is jobb, már nem azért mondom...

2019. jún. 22. 07:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki, intelligens potenciális válaszadó megpróbálna beoltani azzal, hogy nem tudok írni se, kijavítanám, a válaszadó-t kérdésfeltevőre.
2019. jún. 22. 07:10
 7/7 anonim ***** válasza:
"mindjárt írok még egy ilyen kérdést és benne neked is címzek valamit." Te sem vagy különb mit az itteni kérdezők nagy része. Se.ggnyalást, egyetértést vár, ha nem kapja meg akkor meg behisztizik. Ha zavar mások vélemény, kérdése, kerüld a nyilvános platformot, ne puffogj.
2019. jún. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!