Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám könnyebbé tenni?

Hogyan tudnám könnyebbé tenni?

Figyelt kérdés

Röviden, az elmúlt egy évben túlvagyok egy öngyilkossági kísérleten, egy hét kórházon és egy hét pszichiátrián de nem hogy jobban nem lettem, egyre rosszabb lett. Pánik rohamok, rémálmok, szorongás, egyre nehezebben megyek emberek közé, kevesebbet eszem, gyomorfekélyem lett, stb... Azt már eldöntöttem, hogy nem folytatom így, viszont képtelen vagyok elmondani a családomnak (akik eddig sem érdeklődtek túlzottan) vagy a barátaimnak,mert tudom hogy csak gond lenne belőle (azért is szakadt meg a kapcsolatom egy baráttal mert azt mondta túl nagy teher neki ez a dolog és nem tudja mit kezdjen vele). Az egyetlen dolog amit szeretnék, az a nyugalom. A tudat, hogy biztonságban vagyok. Egy darabig segített a gondolat, hogy véget vetek az életemnek, de mostanában már amiatt is szorongok. Szóval, hogy végül a kérdésre térjek, nincs valami olyasmi mint a kék vonal, csak chat esetleg? Jó lenne, ha legalább addig tudnék beszélni valakivel és kicsit nyugtom lenne a gondolataimtól


Köszi a válaszokat!



2019. aug. 5. 01:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy akik azzal a tanáccsal állnának elő, hogy sportoljak és egyek egészségesen, azoknak előre jelezném,minden nap így teszek, de nem segít. A rosszindulatú kommenteket hanyaguljuk.
2019. aug. 5. 02:04
 2/4 anonymousreview60 ***** válasza:
71%
Nem lehetne sorozatfüggéssel kezelni a dolgot, amíg a pszichiátriai szerek hatni kezdenek? Annyiféle sorozat van, hogy csak egy típusból kitölthet az ember napi sok órát.
2019. aug. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Ha van rá pénzed (utána érdemes nézni TB alapon is elérhető -e esetleg valahol) pszichoterapeuta segíthet, e problémák gyökerét érdemes megtalálni, megkeresni.
2019. aug. 5. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kék vonal tippeket, vagy bármit nem tudom adni, de én is ebben vagyok benne. Ha gondolod írj, hátha tudunk segíteni egymáson, valamilyen formában
2019. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!