Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin? Hogyan tudnék hozzáju...

Ádám84 kérdése:

Frontin? Hogyan tudnék hozzájutni a legkönnyebben?

Figyelt kérdés
Hol, illetve melyik orvosnál tudnék a legegyszerűbben Frontint? A háziorvosom csak 1 hónapban 1 doboz 100 szemes 0,5 mg-set írja fel! Többet nem hajlandó! Erősebbet sem! Sajnos ez az az adag nálam kb 15 nap alatt elfogy, és utána másik 15 napot végigszenvedem! Kijön rajtam a depresszió, a pánikrom, egyátalán nem tudok aludni éjjelente, végtagremegés de az nem annyira veszélyes, izomgörcsök, vérnyomás és pulzus emelkedés, izzadás stb! Borzasztó! Kérem szépen segítsetek! Köszönöm

2019. aug. 5. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem jársz kezelésre?
2019. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vegyel be kevesebbet
2019. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 acelsziv ***** válasza:
68%
rászoktál te féleszű. Ez nem jobb, min az utcai drog.
2019. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül írt fel az orvos annyit amennyit. Úgy adagold ahogy előírta! Akkor ki fog tartani.
2019. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Menj elvonóra, rászoktál!


Túl sokat és túl nagy adagban szedsz, ezért szenvedsz, ha elfogy!


Menj magándokihoz, vagy kórházba tb alapon, kérj segítséget a leszokáshoz, utána minden rendben lesz

2019. aug. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Inkább megpróbállom letenni! Tudom nagyon lesz!
2019. aug. 5. 13:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez kellene menned és ezt nem bántásból mondom. A gyógyszerfüggőség nagyon veszélyes és a depressziót is kezelni kell.
2019. aug. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 acelsziv ***** válasza:
6: Mocskosul nehéz lesz. Ugyanolyan elvonási tüneteid vannak, mint egy utcai drognál.
2019. aug. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Te is az egyszerűbb utat választottad sajnos, minthogy visszamenj a pszichiáterhez. Csak mondom, hogy annyi a szerencséd, hogy nem nagyobb dózisban szeded, mert olyan szintű elvonási tüneteid lennének, amit csak kórházban tudnak megoldani. Először helyettesítő gyógyszerrel, utána pedig végleg elhagyni. Kemény meló lesz. Nekem majdnem egy évembe telt. Ahogy számolom, még nem annyira vészes a függőséged, bár azt sem értem, hogy bírod 15 napig szer nélkül. Valahonnan tuti szerzel, mert olyan NEM létezik, hogy 15 nap alatt beszeded a 100 darabot, 15 napig meg igaz, hogy rosszul vagy, de kibírod. Hát apám, ez nem így működik. Voltam Frontinfüggő, később Rivotrilfüggő. Tudom,miről írok. Mint írtam, még nem jársz a végén, ha tudsz dolgozni elvonási tünetek mellett, de ha megakarsz gyógyulni, akkor keress fel egy pszichiátert. Ő majd tudja, mi a módja a leszokásnak. Pár hét kórház garantált, de legalább gyógyulsz. Ne a gyógyszerekbe kapaszkodj, az alapbetegséget kell meggyógyítani. Sajnálom, hogy belekeveredtél. Nehéz lesz, de nem lehetetlen, csak akarni kell!!!
2019. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sunyi a benzo. Észre sem veszed, és már rá is szoktál. Több, mint 20 évig szedtem ilyeneket. Önerőből nagyon nehéz leállni. Addiktológián segítenek.
2019. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!