Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Frontin? Hogyan tudnék hozzáju...

Ádám84 kérdése:

Frontin? Hogyan tudnék hozzájutni a legkönnyebben?

Figyelt kérdés
Hol, illetve melyik orvosnál tudnék a legegyszerűbben Frontint? A háziorvosom csak 1 hónapban 1 doboz 100 szemes 0,5 mg-set írja fel! Többet nem hajlandó! Erősebbet sem! Sajnos ez az az adag nálam kb 15 nap alatt elfogy, és utána másik 15 napot végigszenvedem! Kijön rajtam a depresszió, a pánikrom, egyátalán nem tudok aludni éjjelente, végtagremegés de az nem annyira veszélyes, izomgörcsök, vérnyomás és pulzus emelkedés, izzadás stb! Borzasztó! Kérem szépen segítsetek! Köszönöm

2019. aug. 5. 12:58
1 2
 11/14 anonim válasza:
Menj el pszichiáterhez, és írass fel annyit, amennyire szükséged van. Ha jobban leszel csak akkor lehet gondolkozni a csökkentésen, leszokáson. Az egy hülyeség hogy mélyponton kezdj bele a leszokásba.
2019. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én mást szedtem, de már 2 nap kihagyás után jöttek az "áramütések", csökkentve az adagot enyhébben jöttek.


Ideges voltam, teljesen feszült, azt se tudtam mi van, annyi bajom volt..


Negyedakkora adagot szedtem, sokkal kevesebbet, mint te, és nem is hosszú ideig, szerintem ez nem menne egyedül senkinek..

2019. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az naponta több mint 3 mg!

Hogy jutott eszedbe pszichiáter nélkül ekkora "túl"adagra rászoktatni magad? Még pszichiáter sem ad naponta 1,5 mg-nál többet! Viszont ne azonnal tedd le, hanem nagyon fokozatosan, mert kegyetlen elvonási tünetei vannak.

Az orvosnak meg mindenképp mondd meg, és inkább ő mondjon adagolást, és ahhoz tartsd is magad. A problémáidra meg pszichiáter kell.

2019. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

100 darab 0.5 os 15 napra elég?


Bas zki az nem semmi

Menj el pszihiáterhez, ez szerintem ku rva nagy dózis

tulzásba vitted és már nem tudsz leállni egyedűl.

2019. aug. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!