Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek valós vagy nem?

Szerintetek valós vagy nem?

Figyelt kérdés

kényszerbeteg vagyok 23f


Mikor ez az egész elkezdődött bennem(ocd) akkor kialakult egy alapvető "rituálé" nálam:

jobb oldal=jó oldal | bal oldal=gonosz oldal

amikor jött egy irritáló,makacs,gonosz gondolat akkor "elküldöm a gonoszba".

általába úgy működik ez nálam hogy a kezemmel irányitom hogy hova menjen jóba=jó oldal vagy gonoszba=bal oldalba(tudom abszolút hülyeség)

napjába ez kb. 5x6 fordult elő...

És a célommal kapcsolatban olvastam

és a kezemmel balra húztam véletlen tehát a gonoszba...

de nagyon izgatott vagyok lelkileg hogy most milesz hogy most a gonoszba küldtem a célomat?

nagyon félek hogy valami ilyesmit tettem...


kérdéseim hogy:

Ez megvalósulhat hogy úgymond a "gonoszba megy" vagy csak az agyam hülyesége ez az egész?

Szerinted ez amit leirtam valós is lehet vagy az egész egy hülyeség?

100% mennyire hülyeség ez az egész?

Lehet kihátása az célomra azért mert a karommal véletlenül a balra "rosszba" húztam?

járok pszichiáterhez és pszichológushoz ők aztmondták erre az egész hogy hülyeség de nagyon érdekelne egy olyan ember válasza aki benne volt ebbe az egészbe.



2019. aug. 5. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hali. Nálam ugyanez van. Jobb=jó bal=rossz De most, hogy véletlenül a rosszba küldted, nem lesz hatása a célodra. Csak ha elhiszed, hogy lesz. Nem mondanám hogy butaság, mert számunkra nem az. Tudjuk hogy nem valós amit gondolunk, de mégis elhisszük. Paradoxon
2019. aug. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a dolgokat nem lehet jobbra v balra huzni ugy ahogy irtad. Ahhoz varazserodnek kellene lennie. Van ilyened? Nem. Nahat mar meg is van fejtve!
2019. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!