Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami mentális betegség...

Ez valami mentális betegség kezdetét jelenti?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még... (16)

A lényeg az, hogy minden ismétlem MINDEN reggel úgy van felkelek rohadt fáradt vagyok, majd hirtelen olyan szinten rossz hangulatom van, hogy az leírhatatlan.2 óra múlva ez megváltozik, az ellenkezőjére boldog leszek.emellett rettentő sokat stresszelek fura gondolataim vannak (irreális dolgoktól kezdek el félni, meteor csap a földbe stb. Sokszor olyan mintha csak egy filmbe lennék mindent megkerdőjelezek, a hangulatom pedig nagyon ingadozó.

Emellett pánikbeteg vagyok, frontint szedek.

Meg még szorongok a betegségektől. Köszi, hogy elolvastad ;)



2019. aug. 6. 21:25
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Extrém szorongásaim voltak óránként felkeltem éjszaka, borzasztó volt egyszer mentőt is hívtunk... Nem úgy érzem hogy a mostani pszichológusom segítene főleg nem a pszichiáterem, de apám valamiért ragaszkodik hozzájuk...
2019. aug. 8. 22:44
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jóban tényleg a pszichológusommal de nem értem apám miért oda akar azért is vinni.
2019. aug. 8. 22:49
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Apukáddal jóban vagy? Ülj le vele és beszélgessetek. Olyan pszichológus senkin nem tud segíteni aki nem szimpatikus. Fontos a kölcsönös bizalom.

Próbálb segítséget kerni az iskolaorvostól. Én is átéltem hasonlókat.....tudom milyen durva. Együttérzek veled. De ezek nem múlnak el amíg nem oldod meg a problémát sajnos. Tudod mitől lettek? Nekem gyanús, hkgy nem érzed magad biztonsagban. Talán anyukád elvesztése miatt. Te mit gondolsz erről?

2019. aug. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is anyukám miatt van ez nagyon szar volt 5 éven keresztül végignézni ahogy haldoklik rákban utána én meg hipohonder lettem féltem minden betegségtől talán ez okozza a szorongásaim...
2019. aug. 9. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!